Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek,hogy és mivel telik a...

Kinek,hogy és mivel telik a hétvégéje?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Én szivatom a gyakori kérdések felhasználóit.
ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Csendesen:D mert várom, hogy az ifjúság felébredjen, és akkor megyek "zörögni":D
ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
A Fertő-tóhoz utazunk éppen.
ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Költözködöm, pakolok.
ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Buszok, hogy ne legyek otthon.
ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A minuszolóbajnoknak: reméljük a gyereked apja látta az üzenetet, hogy megmentse tőled. Úgy hogy nyugodtan koslathatsz továbbra is utánam és nyomkodhatod a gombot. Jelenleg a gyermeked zárt pszichiátriára való-többek elmondása alapján akik közvetlen közelről látták a műsorait a gyerekednek.

Ha azt akarod, hogy a gyereked zárt osztályon végezze-akkor igen jó úton haladsz hozzá. Reméljük az apja lépni fog.

ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6+ Ha 3 embernek egyértelműen ugyan az a véleménye tapasztalat alapján, ott nem a 3 emberrel-fiatal felnőttel van probléma-hanem veled, a gyerekkel, és a környezettel.
ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szolovjov ***** válasza:
A fő vonal ezen a hétvégén a motorsport. Imádom a motorkerékpár versenyeket és WSBK hétvége van Assenben, valamint indul a EWC szezon is a legendás La Mans-i 24 órás viadallal, szombaton 15 órakor. Na ezeket nézem.
ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Paul Atreides ***** válasza:

LSD trippel.


Este 9 óta számomra olyan az idő, mintha eltelt volna 1000 év.

Megéltem 100 életet és láttam az univerzum mindenségét. :DD


Eddig nagyon pozitív a hétvégém. Olyan, mintha 1000 éve tartana és még csak szombat délelőtt van.

ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Épp nyírtuk a füvet. Én már végeztem, férjem még nyomja
ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!