Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most én szimplán buta vagyok...

Most én szimplán buta vagyok vagy mi a jó isten bajom van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs véleményem, nincsenek önálló gondolataim. Ha elolvasok egy könyvet és megkérdezné valaki hogy mi a véleményem róla, nem tudnám elmondani. Pedig azt szokták mondani hogy aki olvas, annak elég nagy szókincse van. Ehhez képest nekem a szókincsem kb. nulla.

ápr. 21. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Egy könyv elolvasásatól nem lesz nagyobb szókincsed.
ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy csak egy könyvet olvastam el?
ápr. 21. 09:02
 3/9 Zowie ***** válasza:
93%
Szerintem az 1 nem a db számra gondolt. Nem vagy buta, inkább szerintem csak nincs önbizalmad és úgy gondolod, hogy nem lennének az emberek kíváncsiak a véleményedre. De nem ismerlek és lehet tök mellé lőttem.
ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Te írtad, hogy elolvasok EGY köbyvet. Akkor írj értelmesen!
ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ne aggodj pedofidesz szinten nem vagy hulye, mert mar felmerult benned hogy hulye vagy. Olvass sokat, kepezd magad es a szokincsed meg a gondolat is megjon majd.
ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell,h velemenyed legyen. Csak olvass meg tobbet. Kedobb osszeall a kep.
ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azt írt, HA elolvasok egy könyvet. Nem azt írta, hogy eddig csak egy könyvet olvasott el.Értelmesen írta és itt mindenki érti, csak te nem. Valószínűleg te vagy, aki kb. minden kérdés alatt kötekedik és a szövegértelmezése egy nagy nulla. Neked kellene többet olvasnod...
ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem hasznos az olvasás, de szókincshez kell az is, hogy elkezdj beszélni. Egyre többször véleményt kifejteni. És nem ráfeszülni, hanem inkább legyen valami olyan, amit szeretsz és elakarod mondani úgy a másiknak, hogy megértse és őt is érdekelje.

Én még akkor szoktam vele bajlódni amikor kuszák a gondolataim ilyenkor segít, ha leírod őket mik azok kicsit rendbe teszed őket.

Amúgy én is kicsit még bajlódom vele pl.: kényelmesebb társaságban már tök jól megy. Ha munkahelyen vagy idegenek között már nem olyan jól, mert ráfeszülök arra vajon mit fognak mondani reagálni persze ezt tudatalatt. Így néha meggátol abban, hogy legalább két értelmes szó kijöjjön a számon.

De lassan haladok affelé, hogy az is menjen kicsikbe megyek előre

ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Véleménye mindenkinek van. Hogy mennyire objektív és megalapozott, az már más kérdés.

Fénykoromban rengeteget olvastam, de csak pislogtam volna egy olyan kérdésre, hogy mi a véleményem róla.

Mit akar tudni? A kötéséről vagy a taralmáról akar társalogni?

Annyit tudtam mondani, hogy nekem tetszett, kedvelem a szerzőt. Fogok tőle még olvadni. Pont.

Másnak meg, lehet más a véleménye.

Olvassa el aztán lesz neki is.

Esetleg akit nagyon jól ismerek, azt tudom még mondani, hogy neked tudom ajánlani, olvasd el te is.

De sok olyan ismerősöm van, aki nagyon szűk palettáról válogat, és ami nekem jó, arra ő csak fanyalog.

ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!