Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon az illető fél tőlem,...

Vajon az illető fél tőlem, tart tőlem valamiért, vagy zavarban lehet?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés végén a lényeg, hogy én rontok e el valamit és viselkedhetek e rosszul, hogy én lehetek e ezért a hibás?


Szóval már 3 éve járok egy 26 éves nőhöz gyógymasszőrként, egy súlyosabb baleset miatt, már valójában nincs semmi baja, csak maga a masszázs eshet jól neki, hozzászokott inkább, és hát alapból sem árt ugye.


Van egy anyja és egy testvére aki mindig otthon van, aki masszőr az tudja, hogy mennyire zavaró és kellemetlen ha valaki ott ül mellettetek és netezik közben vagy a tv-t nézi vagy olvasgat halkan egy könyvet.


Már 2x is beszéltem velük erről, hogy ez így nem helyes és nem így működik. De azt kaptam, hogy ez a fiatal nő akkor 23 volt mikor kezdtem, hogy nagyon félős természet nagyon zárkózott, visszafogott, ezért sokáig egy munkahelyen sem marad meg, nem beszélget csak régi barátnőivel.



De aztán kiderült, hogy 16 éves kora óta a bulikon totál részegre tudja inni magát, azt sem tudja, hogy hol van akkor bármelyik pasival összejön.


És mai napig mindent az anyucival kell megbeszélnem, az árat, időpontot, mikor jó neki , mikor van otthon a tesója , vagy az anyja kb. 3 emberen átmegyünk.


Ha próbálok időnként beszélgetni vele, gyakorlatilag 3 éve kapok egy fél szót válaszként, illetve lekezelő is, és kb. semmibe veszi az embert.


Legszívesebben otthagynám a francba, de az anyja ismert személy a városban, a helyi orvosi rendelőben is dolgozik, félek , hogy rossz híremet keltené.


De az is lehet, h csak azért hív mert olcsóbb vagyok mint a többi.


ápr. 26. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

"Már 2x is beszéltem velük erről, hogy ez így nem helyes és nem így működik."


Hát hogy működik? Eddig azzal a feltétellel masszíroztad, hogy nem kettesben vagytok, elfogadtad a tényt, meg a pénzt is, amit a masszázsért kaptál.

Mégis mi az, amit csinálni akarsz a lánnyal, és csak négyszemközt lehet? Költői kérdés volt...

Ha a vendég ilyen feltétellel akarja a szolgáltatást, akkor két lehetőség van:

1. elutasítod, mert te így nem szeretsz dolgozni

2. elfogadod, és nem nyűglődsz utána, hogy te mégse szeretsz így dolgozni.

(én is szolgáltató vagyok)

ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elsősorban ide a pénz miatt járok. Amiatt járok még mindig főként már bocsánat. olcsóbb vagyok mint az átlag de így is jól fizetnek.


Semmit nem akarok vele csinálni, gondoltam h ez esik le :)


Engem csak az zavar mikor nem tudom, hogy velem van e bajuk az embereknek, hogy én csinálok e valamit rosszul vagy mondok rosszat és csak elviselnek a kényelem miatt, vagy igazából én gondolom túl a dolgokat.

ápr. 26. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

te gondolod ezt túl, azt nézd meg, hogy miért zavar, milyen gondolatokkal küzdesz ezeket kell helyretenni.

Ne bántsd magad ez az önbántalmazás kategória, ha ezt átdolgozod magadon, efogadod azt ami jelen van, és nem mész bele az agyalásba, hanem ami van az van helyzetbe, nem itélkezel, nem következtetsz stb...

ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

talán igazad van, lassan 10 éve csinálom, de ezaz első ilyen furább esetem, Több 100 embert 17-70 akárhány évesig masszíroztam már. De először érzem kellemetlenül a helyzetet.


Köszönöm!

ápr. 26. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!