Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mee too tényleg "kiherélte"...

A mee too tényleg "kiherélte" a férfiakat?

Figyelt kérdés
Nem én akarom megmondani, hát megkérdezem.
ápr. 26. 19:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Tudnád pontosítani, hogy mire gondolsz? Tényleg nem értem.
ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy ha csak mert valakinek tetteikről beszélnek, az ilyen szinten lerombolja az imidzsét, azt magának köszönheti.



Nem kéne megerőszakolni senkit, és akkor nincs mitől tartanod.

ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sok helyről ezt hallani, hogy kiherélte a meetoo a férfiakat. Túlzottan be csicskította őket, alárendeltebb szerepbe rakta őket és túl gyávította őket. Nem tudom jobban megfogalmazni.



"Nem kéne megerőszakolni senkit, és akkor nincs mitől tartanod."


A dolog ezen részével szerintem kb. szinte minden férfi is egyet ért, ahogy azzal is, hogy pozíció hatalommal visszaélve sem kényszerítsenek senkit szexre.

ápr. 26. 19:24
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Azt ugye tudod, hogy vannak férfi/fiú áldozatok is? Gondolom nem, hiszen lólátásban gondolkodsz...
ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
78%
Ha az erőszakkal és a pozícióval,hatalommal való visszaéléssel nem értessz egyet,akkor nincs is dolgot a metoo-val, mert az csak eddig terjed. Az erőszatevők msgyaráznak bele többet.
ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
#3: Tudsz példát mondani olyan szitura, ahol eddig bátrak voltak a férfiak (a félelemmel szembeszállva az elveket választották), viszont a metoo gyávasába kényszerítette őket (az elveiket fel kell adniuk a létbiztonságért)?
ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

#6: valószínűleg arra gondol, hogy elég valakit megfenyegetni azzal hogy erőszaktevőnek állítják be a médiában, és a népharag automatikusan a vélt áldozat mellé áll, ellehetetlenítve az állítólagos elkövetőt, mert megtörik a karrierje.

Mikor valakinek több évtized után jut eszébe bedobni egy erőszakolás vagy intim közeledését tényét annak reményében, hogy hallgatási pénzt csikarhat ki hírességekből.


Az utóbbi években volt pár ilyen: Marilyn Manson, Till Lindemann, Aziz Ansari, Justin Bieber, Nick Carter, stb.

ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
57%
Aki nem csinált semmit annak nincs félnivalója. Aki meg bűnös persze hogy azzal takarózkk,, hogy "pénzt akarnak kicsikarni".
ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

mee mee kis birka :D az me too... a sok IQ koldus sose tudja megjegyezni.


mi lett amúgy annak a következménye? mert az ég világon senkit sem tartóztattak le, nem is ment tönkre miatta senki karrierje. szerintem max csak annyi volt az egész értelme hogy a férfiak fél évtizeddel később is pcsognak azon, hogy huu már meg se simogathatják a kolléganőjük hátát anélkül hogy rájuk ne lenne hívva a rendőrség, és anélkül hogy nemi erőszaktevőnek lennének kikiáltva.


ez nem kiherélés volt, hanem a férfi nem végleges bukása sztem. eljátssza minden nyomorék hogy veszélyben van a nők hazugságaitól, miközben semmi sem történt sehol. eljátszották azt is, hogy a nők biztosan egytől egyig hazudnak, mikozben dehogy is. (nem mintha innen bárkit is érdekelnének a bűnügyi statisztikák)


az viszont gáz, hogy minél jobban belelovalljátok magatokat ezekbe a képzelt sérelmekbe, annál nagyobb valós sérelmeket okoztok a nőknek.

ti paranoid skizofrén módjára féltek olyan dolgoktól amik úgysem történnek meg veletek, szóval megpróbáljátok hazugnak beállítani és megalázni a nőket, nehogy véletlenül is a bántalmazásukról merjenek beszélni. de ezzel persze nem magatokat mentitek (hiszen ti sosem voltatok a hamis vád veszélyében) hanem az erőszaktevő férfiaknak segítetek, hiszen igy senki sem fog hinni az áldozatuknak, ők meg megússzák, csináljanak bármit is.


szenny az egész.

ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!