Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha valaki...

Hogyan reagálnátok ha valaki leköpne az utcán ok nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy hasonlo , én köptem le egy részeges embert a városban mert előtte kéregetni akart. Leköptem őt , erre hirtelen úgy fel dühödött hogy hozzám vágta a hátizsákját majd üldözni kezdett az utcán meg szidkozódva fenyegetett engem hogy összever, aztán sikerült elszaladnom előle.

28 férfi


ápr. 27. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem kéne férfinak nevezned magad, miután leköpsz valakit, majd utána menekülsz előle. Inkább fiú vagy.
ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
De gáz vagy
ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Attól hogy valaki részeges, neked még lehetne kulturált módon viselkedned. Egyszer majd jól megvernek aztán majd pislogsz.
ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tatyó ***** válasza:
68%
Gusztustalan tettlegességgel reagáltál egy verbális eseményre. Teljesen jogos reakció volt a másik részéről. Ha nem gondolkozol és veszel vissza magadból, valakitől kapni is fogsz ezért - jogosan.
ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tatyó ***** válasza:
68%
na akkor én is le leszek húzva:D egy 79%-ostól... kellett nekem köpködősökkel foglalkoznom :D
ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Lekopni valakit a legundoritobb sertes. Szerintem olyan emberalatti, zsigerien undorito, hogy gondolom, mindenkibol azt valtana ki, hogy pofan rugjon.
ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is rühellem, ha odajönnek hozzám kéregetni, leorditom a fejüket,aztán eltakarodnak a halálba,de azért nem köpném le ... 29N
ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Kerdezo es #7 jojjon ossze es csak Budapest belvarosaban setalgassanak. Egyik ordit, masik köp. Igazi jellemek vagytok mindketten, b+
ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!