Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kire mondjátok, hogy a barátot...

Kire mondjátok, hogy a barátotok? Mi kell hozzá? Könnyen tartotok valakit barátnak?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam tulajdonképpen a régi ismerős a barát, akivel van sok közös élményünk. Segítjük is egymást kölcsönösen, ha éppen arra van szüksége valamelyikünknek.

Más barátom nincs, pedig nagyon hiányzik. Olyan dolgok foglalkoztatnak mostanában, amit nem szívesen osztanék meg a környezetemben lévőkkel. A lelkem egyik fele titokra és magányra van kárhoztatva egyelőre. Lehet, hogy egyszer majd valaki megszabadít ettől, nem lehet tudni :)

ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos jelenleg senkit nem tudok barátomnak nevezni. Az az egy vigasztal, hogy nem én vagyok ebben a hibás,ezt mások is elismerték.

Egyébként nehezen nyílok meg,de aki előtt igen, azt minden téren barátomnak és bizalmasomnak tekintem.

Én is csak remélni tudom, hogy lesz még szerencsém ezen a téren.


F/Bpest

ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kukacos Tejberízs válasza:
Nálam a barát fogalom az valami teljesen szorosat jelent, ahol nem csak szívesen beszélgetünk, de vesszük is a fáradtságot, hogy ápoljuk a kapcsolatot rendszeres (iskolán kívüli!) találkozásokkal és programmal, illetve érzelmileg is van az a bizonyos valami. Tudom, hogy ha éjszaka hívnám fel őket, akkor felvennék a telefont és segítenének és én is ugyanúgy ott vagyok értük.
ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a barát, akire rábízhatok magánéleti információkat mert nem adja tovább pl. Azaz van egyfajta bizalom. Tényleg érdekli mi van velem. Ha segítség kell számíthatok rá. Nem feltétlen kell napi szinten tartani a kapcsolatot hozzá. Természetesen fordítva ugyanez. Nehéz igazi jó barátokat találni. Ismerős az sokkal több van.
ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy barátomnak mondott valaki, sok közös élménnyel, rengeteget pakoltam a kapcsolatba, de benne nem lehetett megbízni, kiégetett, már sokkal hanyagabb vagyok, alig van találkozó, többnyire csak telefonon beszélünk. Ő szúrta el. Ha mindig úgy érzed hogy csak te adsz, te tűrsz, abba belefáradsz egy idő után.
ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam a barátok többet érnek, mint sok családtag. Van 3 10en plusz éve...jóban rosszban.
ápr. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5: és így miért tartod fönn vele egyáltalán? Nem akarod teljesen megszakítani? Semmit se ad, vagy annyit azért igen, hogy benne tartsd az életedben? Miért? Megalkuvás, érdek, szeretet?
ápr. 28. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Barát számomra egy olyasvalaki, aki már bizonyította, hogy számíthatok rá, nem beszél ki, nem áskálódik a hátam mögött, bármiről lehet vele beszélgetni, meg lehet benne bízni, szavahihető, nem kétszínű, és őszinte. Megmondja, szembesít a hibáimmal, a legjobbat akarja nekem. És ezek mellett van minőségi, együtt töltött idő is vele.

Nincs kimondottan sok barátom, és nem dobálózom ezzel a szóval valami sűrűn.

máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!