Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a sírós pasikról?

HunLo kérdése:

Mi a véleményed a sírós pasikról?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérni tőletek ,hogy a válaszotoknál tüntessétek fel a nemeteket(azt ,hogy fiúk,férfiak vagytok e vagy pedig lányok,nők!).


Síros pasik fokozatai:

1;aki néha egy egy filmen,zenén elsírja magát

2;Aki filmtől függetlenűl tevékenységtől függetlenűl elsírja magát néha néha ,ami lehet belső ok is ill külső októl is.

3;Aki mindenen elsírja magát ill gyakran pl:megütik,beszólnak neki,stressztől,nehéz helyzetektől jó formán bármitől.

(Ezt azért írtam le ,hogy könnyebben megértsétek a kérdésemet ill jobban részletesebben tudjátok a kérdésemet értelmezni ill megválaszolni.)



ápr. 28. 20:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

#10 tehát azt mondod hogy csak akkor elfogadható a sírás ha meghal valaki? Nyilván ez is egy vélemény de kérdeznék valamit (és nem kötekedni akarok) pár hónapja kiderült hogy nővérének daganatos betegség miatt el kell távolítani a mellét ekkor is el pityeredtem de ez most mellékes a múltkor náluk aludtam és a reggeli kávézás közben,mivel még köntösben volt láttam hogy probálja takarni hogy nincs cicije,amikor el jöttem tőle akkor könnybe lábadt a szemem

Szóval akkor szerinted ez sem fér bele?

ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
10# siralom
ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Sosem állnék le vele,nem tartom férfinek. Illetve nyilván ha egy 5-10 éves kapcsolatban sír néha,az oké.
ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg emberek vagyunk, azért sírunk.
ápr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Engem a férfi-sírás akkor zavar, ha valaki ezt önvédelemből csinálja.

Akik ezt teszik azoknál sokszor úgy érzem, hogy fel se fogják, hogy rosszat tesznek, csak hogy most épp haragszik rájuk valaki és ez fáj nekik.

Hányszor kellett emiatt megbocsátanom valakinek, mert ő épp szomorú, ahelyett, hogy csak megértette volna, hogy mit tett, tanult volna belőle és úgy cselekedett volna, hogy ez látszódjon is.

Ezért zavar, hogy egy felnőtt férfi tesz valami rosszat, aztán elkezd bőgni, hogy ő egy csődtömeg és addig sír, amíg azt nem hallja, hogy nibcs baj.


Talán ami zavar még, amikor összeülünk és valami bullshiten elkezd bőgni. Képzeld el a szituációt, hogy fel akarod újítatni a fürdőt és a férfi ismerősödet megkérdezed, hogy kit ajánl. Ő ajánlja egy közös ismerősötöket, aztán elkezd hirtelen bőgni, hogy a kommunikáció egy fontos dolog, minden emberi kapcsolat egy KINCS és hogy mindenképp beszéljek a közös ismerősünnkel.


Nagyon jó, de szerintem egy fürdő felújítás nem egy ennyire érzelmes dolog... Maximum, amikor megtudom mennyibe fog kerülni. :D

ápr. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szikszai.B ***** válasza:
37%
Szerintem nem normális. Mi okod van sírni? Nagyon ritkán van rá oka az embernek.
ápr. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Sírni pont ugyanannyira normális dolog, mint nevetni.
ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%
Miért van minden válasz piroson? Egy sírós pasi ppontozott vagy mi?
ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18-as

Érdekes.

Nekem nem tüntfel.

Nekem az tünik fel ,hogy akár milyen rovatba írok választ azt valaki,valakik mindig le pontozzák a valódi hasznosságától függetlenűl.

Szóval értsétek úgy ,hogy akár mit írok mindig az lesz a vége ,hogy lepontoznak.

Én szerintem most már gyakorin ez a normális sajnos.

ápr. 29. 17:04
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

Undorodom tőle

Mivel az apám is bőgött folyton

máj. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!