Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most olvastam fb-on: Csak azt...

Most olvastam fb-on: Csak azt tűröm el magam mellett aki szeretettel, tisztelettel bánik velem. Ti csak azt tűritek el magatok mellett? Hányan maradtak így?

Figyelt kérdés
máj. 11. 21:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8: igen, kb. Több ilyen kérdést is feltettem már itt, miszerint a tiszteletlenséget munkahelyen hogy reagáljátok le? Én mindig nyeléssel, megalkuvással, ti?

10: kulturált viszonyt én is fenn tudok tartani bárkivel szinte. Nem akarok. És ezeket te se neveznéd szoros kapcsolatnak, gondolom.

máj. 12. 06:06
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem el ezeket a napi facebookos "bölcsességeket".
máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11) Szerintem azert nem tisztelnek , mert lenyeled a tiszteletlenseget. Elhiszem,h faraszto mindig ellenallni.
máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12: nem baj, azért válaszolnál? Te hogy élsz? Mit tűrsz el és mit nem?
máj. 12. 08:19
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tűröm el"

Az a baj az ilyen fajta emberekkel, hogy legtöbbször maguknak mindent kikérnek, felháborodnak bármin, idegállapotba jönnek mert folyton félreértik a legártatlanabb dolgokat is. Szóval te figyelj rájuk oda erőn felül is nehogy megsértődjön vagy a finom kis pihe puha lelkébe belegázolj akaratlanul is, lépdelj tojáshéjakon 24/7 hiszen neki az jár.

Ellenben amikor arról lenne szó hogy tőle kérsz valamit (ha már magától nem jut eszébe mert ennyire zéró empátia hogy még az iratlan társadalmi szabályokat is áthágja) akkor általában semmibe nézi, rosszabb esetben még inzultusnak is veszi hogy mered te őt kritizálni.

Szóval nem, soha többet ilyen embert a közelembe! Nem az úgynevezett szeretet és tisztelet hiánya a fő probléma, azt nem is szabad mindig elvárni a semmire. Hanem az ilyen emberek akiknek lehetetlen és empátiamentes elvárásaik vannak. És a kulcs az empátiamentes, ebből jön a többi baj. Magának elvár mindent is, veled meg úgy bánik mint egy darab sz*rral. És ha elmagyarázod neki mi a gond mint egy 5 éves gyereknek, még akkor se érti csak megsértődik. Erősen kerülöm az olyat akiben ezt megérzem.

máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15


Jaj, és mennyi iylen van...

máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!