Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeres és vesztes emberek...

Sikeres és vesztes emberek közti különbség a valóságban mennyire más mint a gyakori kérdések online világában?

Figyelt kérdés
máj. 12. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld ezt a két kategóriát.


Szerintem ilyen nem létezik.

máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít itt vesztesnek meg győztesnek?
máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vesztes és győztes. Ezek mind relatív fogalmak nagyonis szubjektív nézetek szerint. Amíg nem adsz meg konkrét szempontokat, az egész kérdés felesleges.
máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a gyakori kérdések "világában" a "nyomik", vesztesek, alul maradottak is sikeresnek állítják be magukat, szerintem ez egy értelmét vesztett kérdés.
máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gyakori világában kimondottan sikeres embernek számítok. 4-es szinten vagyok és célom elérni az 5-öst. Légyszi küldjetek nekem zöld pipákat, mert akkor nemcsak sikeres, de boldog ember is leszek, mert felmegy a válaszhasznossági százalékom.. 😊😊
máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit, kit értünk "sikeres" és "vesztes" alatt? Milyen területekre kell ezeket a jelzőket vetíteni?
máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!