Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vagy a legbüszkébb az...

Mire vagy a legbüszkébb az életedben?

Figyelt kérdés

Az emberek sokszor elfelejtik dicsérni magukat, mert el kell játszani a szerényet és közben teljesen megfeledkezünk jogos erényeinkről, sikereinkről.

Te mire vagy büszke magaddal kapcsolatban vagy amit elértél?



máj. 13. 01:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Családtól független életmód.

Álmok valóra váltása

Stb.

máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jól hangzik, de milyen álmok?

Kíváncsi vagyok az emberek mikre vágynak és mi sikerült az életben :)

máj. 13. 02:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori álmom volt, hogy nagyapámmal elmegyünk Bangkokba.

Sajnos ő már nem élhette meg, de már csak ő érte is megérte



Tűzz ki magad elé kisebb-nagyobb mérföldköveket, a sikerélmény felbecsülhetetlen

máj. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
A második diplomámra, mert nulla segítséggel, főállás mellett csináltam. Mellette a teljes háztartás, mert az exem a szememet se vitte le.
máj. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Hogy eddig kibírtam. Bár még hátra van kb. 60 év.
máj. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
63%
Arra, hogy sokat sikerült magamon alakítani az elmúlt 2 évben külsőre és ehhez nagyon nagy kitartás kell, és arra is, hogy okos vagyok. Ha nem is kiemelkedően de az átlagosnál jobb vagyok.
máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Hogy végre le tudom küzdeni a falászavaromat. Sok időbe telik, de végre van eredménye a munkámnak és olyan ember lehetek, aki mindig is akartam.

Ezen kívül szerintem jó anya vagyok, a gyerekemre odafigyelek, boldog, nyugodt és empatikus kis ember. Valahol az én érdemem is ez.

máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Vettem Budán egy örökpanorámás medencés jacuzzis grillteraszos villát teremgarázzsal.Balatonnál az északi parton van egy gyönyörű nyaralóm medence ott is.

Évente tudom cserélgetni a kocsikat most vettem egy vadúj 5.0 Range Rovert limitált darab.

3-4havonta járok valamelyik barátnőmmel karib térségbe vagy a dél-ázsiai szigetvilágba pihenni.

Röviden ennyi.

máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Hogy 21 évesen 4 hetet tölthettem külföldi gyakorlaton egy olyan országban, ahová esélyem sem lenne eljutni - lassan 2 évtizede volt, de se előtte, se azóta nincs semmi amire büszke lehetnék
máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Lányomra.

Kutyámra.

Jogsik (A, B, C, D)

Önálló vagyok és független.

Megtanultam perfekt németül.

Jó barátaim vannak (3).

Végre vettem egy új motor.

Eltudtam menni pár országba és kipróbáltam olyan dolgokat amiket akartam.

Fogytam 25 kilót (tulvagyok egy nagy műtéten is és jól is viseltem) és tudom tartani q sulyom.

máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!