Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki azt mondta nekem (...

Darius- kérdése:

Valaki azt mondta nekem ( nárcisztikus), hogy amiért népszerűsítek, közzé teszek egy negatív témát, amihez nincs közöm, én is olyan vagyok. Mű a véleményed?

Figyelt kérdés

máj. 17. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed lett volna
máj. 17. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Rosszul látja. Ha én felvetem azt, hogy a magyar lakosság nagyon nagy része elhízott, túlsúlyos, ami ellen jó lenne tenni, ahhoz, miért ne lenne közöm? Én pl. a példamutatásommal segíteném azt, hogy lefogyjanak az adott elhízott emberek. De ehhez nyilván az egyén hozzáállása lenne a fontos, hogy akarja is a lefogyást és tegyen is érte.

Én nem vagyok elhízott, tehát nem vagyok olyan, mint, amiket említettem. Sportos, vékony, egészséges életmódot folytató nő vagyok.

máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Az a véleményem, hogy manapság már mindenki nárcisztikus.
máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rakott karfiol ***** válasza:

Én elsőre azt mondanám, hogy ez egy agresszív attitűd.

De kicsit bővebben?

Mi az a negatív téma?

Ilyen "csináljunk feszkót ott ahol nincs" céllal posztolgatott dolgok, amikhez valóban nincs közöd, nem épp egészséges mentalitás.

máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4- Írtam egy cikket, amelyben erőszakos téma volt, viszont nem akartam kihagyni sem, mert úgy nem lenne hiteles.
máj. 17. 15:54
 6/7 Rakott karfiol ***** válasza:
53%

Jaa, hogy te magad írtad.

Akkor így más.

A te felelősséged a kimondott és leírt szavaidért, tetteidért van. Az, hogy mások hogyan értelmezik, milyen szűrőn keresztül, azzal neked már semmi dolgod.

Az illető valószínűleg nem értett egyet a témával, ami szintén nem gond, de érvelés helyett személyeskedni tudott csak. Nem lep meg.

máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az bájos mikor a nárcisztikus rátalál a nárcisztikus videókra, és utána a csenddel verését azt úgy fordítja le a fejében hogy ő igazából a "nárcisztikus" ellen no contact-ot alkalmaz. Simán kiforgatják.
tegnap 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!