Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állnak az emberek a...

Miért állnak az emberek a busz ajtajában, meg a fojosón, mikor rengeteg az ülő állóhely? Ennyire bírkák a buszozó emberek, hogy nyájba tömörülnek az ajtóban?

Figyelt kérdés
Az az észrevételem hogy az emberek a pesti buszokon BKK BKV a csuklós buszokon és a szóló buszon mindig az ajtóba tömörülnek, mint a bírkák a nyájba. Vagy a ígyis szűk folyosóba. Nem lehet beljebb menni, mert ott állnak az útban. Komolyan mondom, úgy kell beljebb lökdösni a sok agyhalott barmot, mert hiába szólok normálisan hogy "elnézést, szabad lesz? Szeretnék beljebb menni!" Erre neki áll feljebb, szerinte én vagyok a gyökér, Stb. Én is be állok az ajtóba, ha a következő megállóban le szállok, de ezek vagy 25-megállót mennek, közben az ajtóban állnak, se le, se fel nem lehet szállni. Kénytelen vagyok odébb tólni ezeket a nem tudom én miket. Ja meg középen egy csomó ülő állóhely van, de azért is az utban állnak mint a ló rudi a lakodlomban. Érdekes ezt elsősorban magyarországon főleg pesten tapasztalom. A délpesti BKK BKV járatok valóságos küzdelem az utazás. Múltkór pénteken majdnem meg lincseltek a 159-es Buszon, az egyik barátommal mentünk a nagybátyámhoz, aztán be talált egy indiai rejtett erőforrás. Aztán én mondtam egy kis apróságot, aztán egy nő ilyet szólt, hogy "Nem zavar, hogy itt gyerekek is vannak?!?" Amint max 12+os beszédet mondtam. Ami még a Minimax csatornában is csak semmiség. Aztán a nő tini fia és barátja már általános iskola első osztályban előbb megtanulta a kamaszutrát mint az ABC-t. Jaj, gyerekek, szegények meg lettek rontva. Aztán már a bölcsiben az első szavuk a g#$$, p##$, Stb. Na erről ennyit. Ennyire primitív egy alja nép ez a "Magyar" ami már csak egy fogalom. Külföldön teljesen normálisak az emberek. Még Szlovákiában meg Romániában is. Ja aztán mi magyarok megszólunk minden népet. A nő aki rám szólt mert vitatkoztam azzal a karamell emberrel, ahogy Jézus Tanította. "Minek vegyük észre más szemébe a szállkát, ha miénkben ott van a gerenda?" Amint mihez tartást én roma vagyok és magyar állampolgár. Mielött bárki azzal jönne. De már annyira utálok itt élni ebben az országban. Sajnos a családom itt van. A rokonaim mind Angliában élnek.
máj. 21. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok busz úgy van kialakítva, hogy egyszerűen nincs hova kapaszkodni. Az újabb buszokból nagyon kispórolták a kapaszkodókat. A régebbi buszokban jobban eloszlik a tömeg, az ülések felett is vannak kapaszkodók. Persze nem azt mondom, nettó tahóság beállni sok megállóra az ajtóba.

Eddig úgy értelmes is volt a kérdésed, de igazából egy mindent utálok és minden magyar sz*r, minden fúj leírás kerekedett belőle. Akkor menjél valahova máshova.

Ti hol talalkoztok ennyi megkeseredett emberrel, most komolyan? Én maximum anonim vagy Facebookon olvasom ezeket az IQ harcos kommenteket, de a való életben közel sem találkozom ennyi megkeseredett bunkóval. Ellenben pont ne tűnsz annak, akkor meg ne csodálkozz, ha veled is úgy viselkednek.

Szlovákiában meg Romániában normálisak az emberek? Nevetséges, ne haragudj. Pontosan ugyan olyanok az emberek, mint itthon. Szlovákiában éltem évekig.

A szöveged fele értelmetlen károgás egyébként, parasztul viselkedtél, belédálltak és neked áll feljebb.

máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az izmos emberek el bántak velem. Azóta is nézem a barátommal a kacsameséket. A Merényi Gusztáv Kórházban elláttak. Négy fogamat ki verték, a bordám be repedtek. Össze tőrték a vadiúj telefonom. De sebaj! ☝️ Tanúltam belőle! ☝️ Magyar Péter vett nekem egy másik új Okostelefont. 😏😏😏😏 Most már tudom hogy mit teszek, és mit nem.
máj. 21. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

#2 Mi bajod? Ki vert meg és miért??

Nézd, mindenhol vannak kötekedő, agresszív idióták. Hol több, hol kevesebb.

Azt veszem észre, hogy érdekes téged mindenki bánt és piszkál.

máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyszer felálltam a buszon, hogy mindjárt jön a megállóm, odaálltam az ajtóba, a sofőr meg odaszólt, hogy üljek vissza, a kilátást illetően útban vagyok. Egyedül álltam akkor az ajtónál.
máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3#-as! Nem tudok kakilni, fáj nagyon a popsi lyukam, most indulok az Uzsoki Kórházba a Protológiára. Magyar Péter be visz a Kórházba. Mert ciki ha a Mentők visznek. 😩 Jaj, de nagyon fáj a fenekem! Ülni nem bírok. A Rendőrség 😣. Tehetetlen.
máj. 21. 14:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Haza megyek nézem a Spongya Bobot. Az jót fog tenni, meg a jeges borogatás lidocain kenőcs! ☝️ ☝️ ☝️ 😏
máj. 21. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
5, Jaj, kakilásról amit írsz jut eszembe, hogy egyszer volt ey nő a buszon, aki alacsony volt és az ajtóban állt és átszott hogy épp próbál nem bepisilni. Szerintem aki alacsony annak gyorsabban kell pisilnie és nehezebben artja vissza. Nagyon feltnően tartotta, kíváncsi vagyok kibírta-e hazáig.
máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem törlik a kérdésedet. Nincs jobb dolgod?
máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 pontos kérdés, amire sosem lesz logikus magyarázat, mert mindenki a sajátját hajta: "Mert öreg/fiatal/mozgássérült/gyengénlátó/félős vagyok". Bezzeg, ha leül az ember, akkor meg az ülés miatt megy a harc...
máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11, volt már állóhelyért is harc. Efy időben nem ültem le, mert úgyis következő megállónál át kellett volna adnom a helyemet. Szóval volt egy hely, ahol kényelmesen álltam, nem nyomtak szét, nem lökdöstek. Persze hogy egy idő után onnan toltak i engem az idősek. :D
máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!