Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mások...

Miért van az, hogy mások kapnak megbecsülést, míg én soha?

Figyelt kérdés

Világ életembem soha sehol nem kaptam megbecsülést. Iskolában is mindig le voltam nézve a gazdag osztálytársaim által, én voltam az, akivel senki nem akart barátkozni.

Még akik végül barátkoztak velem, tőlük is úgy éreztem velem ez ciki.

Barátok is vágtak már át.

Párkapcsolatban szintén kihasználtak, én vagyok az, aki örülhet, ha valaki egyáltalán szóba áll vele, sose kapkodtak utánam a férfiak.

Munkahelyen pedig pláne sose volt megbecsülésem. Ahol élek ott is annyira lenéznek, hogy munkát se találok ott. Nekem szégyellnem kell magam bárhová is megyek.


máj. 23. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne szégyelld magad, és keress fel egy pszichológust!
máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
84%

Kérdező itt csak szajkózni fogják a pszichológust, mert itt a gyeakorin mindent megold a pszichológus, majd visszamegy és kioktatja a gazdag osztálytársaidat és kerít mellét egy tökéletes férfit meg egy szerez neked egy jó állást. Ja, nem.


Am ilyen az élet, nincs mit tenni. Próbáld az olyanok társaságát keresni akik hasonló dolgokat éltek át mint te és megértenek. A férfiaktól meg semmi csodát ne várja ha nem vagy Insta cicababa.

máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Amig magadat nem becsulod,addig mas se fog. Illetve csak gondolkodadmod,h szerinted mas mit gondol rolad illetve egy halado szinten mar elered,h nem foglalkozol vele mit gondolnak masok . Ez nem fugg az anyagi helyzetedtol.

Biztos van,amiben jo vagy,fejleszd azt a tudasod.

máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki hibás csak te nem....kicsit nézz magadba szerintem.
máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megbecsülnélek, de hát én meg neked nem lennék jó...
máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes..
máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat szeresd, ne feltétlen a külső visszajelzéseket várd. Ha van önbizalmad, előbb-utóbb visszatükrözi a környezetedet.
máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem becsülték mert te se becsülöd meg magad
máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, ami önbizalmat ad, mert ezt fejlesztened kell a változáshoz.
máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sajnos van ez a kategória. Én is ebbe tartozok. Mindegy mit csinálsz akkor is leszarnak. Valami hiányzik.

Ezt a szeresd magad stb hülyeségeket felejtsd el. Semmit nem segít

jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!