Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, ha egy...

Mi lehet az oka, ha egy amerikai színésznő beszélgetést kezdeményez velem Facebook-on?

Figyelt kérdés

Passz én sem értem, szimplán bejelöltem, és azóta eléggé jól eldumcsizunk, holott híres, csinos, nos én meg azért a közelébe se érek, pl anyagilag.

Szerintetek magányos az ilyen celeb csaj?



#beszélgetés #Amcsi celeb
máj. 23. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu profil és hamarosan jön a “ki tudnál segíteni?” Kérdés. Aztán belebukod a pénzed. De ne legyen igazam!!!😁
máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bolognai a kedvencem ***** válasza:
86%
Igen, biztos vele beszélgetsz és nem valakivel aki át akar valamivel verni.
máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Az oka az, hogy ez egy gyakori átverés. Kamu profil.
máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, benne van a pakliban, de az ő nevével más profil nincs fent, csak a sajátja, és egy rajongói profil.

Kérdeztem miért nincs pasija, azt írta összetörték a a szivét.

Szerintetek ki lehet deríteni ő e igazából?

máj. 23. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ki lehet, jelentheted a Face-nek ellenőrzésre. Viszont ha majd tényleg pénzt akar, semmiképp ne adj neki egy fillért se.

Nekem a múlt héten írogatott egy állítólagos nő Székesfehérvárról, aki szintén így kezdte, hogy magányos meg satöbbi, aztán kérdezgetett, hogy szeretek-e szexelni, na akkor már gyanús volt, majd kiváncsiságból rákerestem a feltöltött fotóira, és kiderült, hogy egy francia színésznő fotóit tette fel. Unfriend + üzenetblokk lett a vége.

máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Engem régen azzal akartak átvágni, hogy töltsem fel a telójukat. :D

Tiltottam is egyből. :D

máj. 23. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Annyira elszomorit, mikor latom, hogy harom evnel idosebb emberek ennyire betegen naivak. Plane egy olyan virtualis vilagban, ahol koztudott, hogy iparagak epulnek a balekekre.
máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt barátommal éppen nagyon unatkoztunk, és csináltunk - csak kíváncsiságból - egy kamu FB-profilt. A profilképen egy csinos szőke csaj bikiniben a tengerparton, egy gyakori vezetéknév-keresztnév kombinációval. Ennyi. Bejelölgettünk random pár embert, és néhány hónap múlva, amikor ráuntunk erre, a nem létező csajnak 8000 ismerőse volt. Ennyire 100%-ban megbízható egy FB-profil.
máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jav. 3000 ismerőse volt. 8-as voltam
máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

na kérdező, neked is gondnokság alatt lenne a helyed.... igen te visszamaradott óvodás, egy híres színésznő bejelöl téged facen és belédszeret, mert chateltetek néhány napot... aztán majd sírsz a blikknek, hogy brühühühü, valaki ellopta a pénzedet, pedig te milyen okos ügyes kisfiú módjára vigyáztál rá...

ahányszor ilyen nyomikat olvasok, felmerül bennem, hogy csak meg kéne tanulni valami alapszintű informatikát, lenyűgöző hogy még mindig milyen hatalmas pénzek vannak a fajtádban XD

máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!