Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől vicces a fingás?

Mitől vicces a fingás?

Figyelt kérdés
Eltekintve az ilyen hipokrita besavanyodott frusztrált fanyalgóktól, alapvetően a legtöbb embert nagyon meg tudja nevettetni a fingás hangja. Milyen triggert nyom meg tudat alatt? Pl egy jó tortyogós recsegős orrfújástól nem röhögjük el magunkat, addig a fingástól annál inkább. A fingás vicces. Sok ilyen reels videó is van, ahol stúdióban, vagy utcán, vagy liftben, vagy mozgólépcsőn fingik valaki és sokan szinte összecsuklanak annyira röhögnek. Én is, egyszer Ausztriában egy plaza wc-jében a pisszoárnál a mellettem lévő pasas olyat fingott, hogy a csempék mejd leestek és kb 15 percig nem bírtam abbahagyni a röhögést.

máj. 23. 14:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kontextus és szituációfüggő. Haverokkal marhulásnál közben lehet vicces, de mondjuk esküvőn, temetésen, a nászvacsorán, vagy vizsgahelyzet közben nem ajánlott fingani, hovatovább alpári, illetlen dolog... 💨💨
máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés rejtély számomra, nekem eg semmilyen esetben nem tud vicces lenni
máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%
Én sem találom viccesnek. Úgy 5-6 éves korig talán az, de utána egyáltalán nem az. Semmilyen esetben. Egy teljesen természetes testi reakció. Én azokon látom, hogy humorosnak tartják az ilyesmit, akik gyerekek, vagy végtelenül egyszerűek. Éretlenek.
máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vicces.
máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Rakott karfiol ***** válasza:
80%

Tekintve, hogy a magyarok nagy része egészségtelenül él sajnos, mert vagy igény, idő, vagy pénz nincs arra, hogy emésztést elősegítő élelmiszereket egyenek, a fingnak ki kell jönni. Nyilván a normális ember igyekszik nem a másik orra alá fingani. Kellemetlen dolgokat a legegyszerűbb nevetéssel oldani. Mi sem élünk túl egészségesen, sok szeles kaját eszünk. De azért nem életszerű mondjuk egy esti film alatt 10 percenként a wc-re járkálni fingani.

Aki ennyire frusztrált a fingás gondolatától, annak nem irigylem az életét.

máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
pukimuki és fingilingi
máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

#5:

Púzni hang nélkül is lehet, csak sokan nem tudják, hogyan kell. ^_^

máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

Primitív prolihumor volt mindig is az ilyen és a hasonló altesti "humorok".

Sajnos a társadalom már világszerte ilyen elkorcsosult igénytelen idióta,hogy ilyeneket tart viccesnek.

máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Azért hipokrita besavanyodott frusztrált fanyalgónak sem kell lenni.
máj. 23. 16:13
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

8 vagyok,a lepontozás nem érdekel,de akkor is így van.

Ezt is pontozzátok le,de ha lehet mínusz ezerre.

máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!