Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy alakult eddig ez az éved...

Úgy alakult eddig ez az éved ahogy eltervezted?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mit gondoltok mi lehet az oka?
máj. 24. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem terveztem előre sehogyan. Egyik ismerősöm mondta, hogy ne tervezzek...


Nem volt bekalkulálva, hogy nagymamám euthanázia következtében fog elmenni. (Itthon akart meghalni.)


Próbálok nem a friss halálesetre gondolni, ami szörnyen megrázó volt. Már ő is érezte, hogy nem bírja sokáig.


Inkább azzal foglalkozok gondolatban, hogy életmódváltásba kezdek. (Újra vissza kellene lendülni a sportos életbe, hogy kicsit kijöjjek a nyomottabb kedélyállapotból.)


Nagyi is azzal hagyott itt ebben az életben, hogy "az ember mindig csak magára számíthat". Bármi fáj, ne mutasd ki! Legyél fegyelmezett!

máj. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az elmúlt évekhez képest eddig ez a legtrágyább. Igazából csak önhibából. Ennél lustább, vágyvezéreltebb még nem voltam. Tavalyi évet megnyomtam azért részben anyagilag is meg élményekben is. Idén még ezt nem annyira mondhatom el. Illetve pénzt azt csináltam (mondjuk dolgozni nem nagyon dolgoztam még az elmúlt majdnem fél évbe) csak elment a sok bulira, meg egyéb marhaságra amit épp kitaláltam. Hopp egy tankolás hogy kocsikázzak tök feleslegesen, meg napi 2-3x étterem, pia, drog, repjegy ide-oda stb. Ami pénz jött az ment is.
máj. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fura ez az év, az tuti. Nem tudok jövőt terveznni, de az utolsó pillanatokban érzek mindig valamit, ami rossz és majdnem mindig bejön, amire nem tudok felkészülni.

Va állásom, de szeretnék váltani másra: ez totál nem megy;

mintha megváltozott volna a munkaerőoiac, az álláskeresési lehetőségek... Nem tudom, mi lesz az egész kimenetele.

máj. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Nagyjából igen.

Amit szerettem volna, azt sikerül is tartani. Még akkor is, ha nem annyira gyorsan, mint szeretném.

máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Részben..
máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Évek óta nem alakul úgy, és amilyen peches vagyok, nem is fog még hosszú-hosszú ideig.
máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem terveztem sehogy, de nekem eddig nagyon jó. Jó munkahelyem van, voltam kéthetes tengerentúli nyaraláson, kipróbáltam a hármast két fiúval…panaszra nincs okom :D
máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére egy rakat dolog jobban alakult eddig, mint azt terveztem vagy vártam volna. Gyakorlatom is jó példa erre, illetve (bár eredmény nincs még, és nagyon, de nagyon remélem nem kiabálom ezt el) a szakdolgozatom is úgy érzem, sokkal jobban sikerült, és sokkal jobb dolog kerekedett belőle, mint azt a kezdeti időszakban reméltem volna.


A gyerekkori legjobb barátnőmmel az utóbbi közel 2 évben totálisan eltávolodtunk egymástól, pár hónapja felkerestem őt, és nemcsak, hogy azóta többször találkoztunk, mint előtte kb. egy fél évben szoktunk, hanem szorosabbnak is érzem azóta a barátságot. Olyan mély és "felnőttes" beszélgetéseken vagyunk túl, mint amilyenekre eddig még nem volt példa. Bíztam abban, hogy "visszatalálunk" egymáshoz, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire jól sikerül. Ennek pedig el nem tudom mondani, mennyire örülök:)


Szakmai téren is elég szép sikereket értem el, viszont.. az egészségem nem valami fényes idén. 2-3 év alatt nem szoktam annyiszor beteg lenni, mint ahányszor idén sikeredett. Párkapcsolati téren is egy helyben tiporgok, bár az tény, hogy jócskán mehetnék többször olyan helyre, ahol összejöhetne valami.

máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak két hét múlva a vége lesz "pont olyan", ha érted a célzást.


Úgyis mindegy már.

máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!