Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet szexualitás nélkül...

Lehet szexualitás nélkül teljes értékű, boldog életet élni?

Figyelt kérdés
Igazából nem is feltétlen a szexualitás szemszögéből, hanem emberi szemszögből kérdezem. A másik kérdés, ami ehhez kapcsolódik, csak nem akartam újat kiírni: mit tennél, ha másnapra virradóan arra ébrednél, hogy impotens vagy? Örülnél, hogy megszabadultál a szexualitás béklyói, láncai alól? Zavarna, hogy nem áldozhatsz többet a szexualitás élvezeteinek oltárán? Vagy nem szólnál semmit sem?

máj. 24. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet, férfi vagyok.
Nem lehet, férfi vagyok.
Igen lehet, nő vagyok.
Nem lehet, nő vagyok.
39 szavazat
 1/10 Nincstovább ***** válasza:
51%

Ez attól függ milyen beállítottságú vagy, de szerintem nem. Ha te tudsz is, aki elkötelezte melletted magát, nagyon kellemetlenül fogja magát érezni. Először magában fogja a hibát keresni, aztán próbál megoldást találni, végül feladja és azon fog gondolkodni, hogyan kellene kilépnie a kapcsolatból, még akkor is ha rohadtul szeret.

Aki béklyónak érzi a szexualitást és a vágyat, az sosem szerette, legalábbis szerintem. Persze mindenkinek mást jelent a szex, van akinek önbizonygatás vagy kötelesség, van akinek a szerelem kiteljesedése, van akinek puszta vágy. Ha egyik napról a másikra megszűnne minden vágyam, én rohadtul megijednék és megtennék mindent azért, hogy újra a "régi" legyek.

32/N

máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudnék, de teljesen nem zárnám ki a lehetőséget, hogy más tudna.
máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még, nem?
máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szűz vagyok, de ha tudnám, hogy életem végéig az maradok, akkor ha nem is nyírnám ki magam, de eléggé kiborulnék.
máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Boldogat? Persze. Teljes értékűt? Aligha. Az is az élet része. Ha nem csinàlod eleve nem lehet teljes értékű az életed. Leht boldog, örömteli és élvezetes, de teljes nem lesz.
máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Én nem tudnék. Nekem nagyon magas a libidóm, már-már a nimfomániát súrolom, központi része az életemnek a szex. Nem látnám értelmét a szexmentes életnek. Mintha mostantól csak vajaskenyeret ehetnék kb. olyan sivárnak érezném. 28N
máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szolovjov ***** válasza:
83%
Sima ügy! Szexmentes vagyok 38 éve. De motor nélkül, na az durva lenne.
máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nincstovább ***** válasza:
75%

Látom mindenkit lepontoztál, aki mert őszinte lenni :) Frusztrált vagy, megértem, de ezért lepontozni az őszinteséget… Nos szíved rajta :)

Remélem sikerülni fog úgy élned, hogy később ne bánd meg :)

máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Két éve szexmentes a kapcsolatom, köszönhetően a párom korábbi kreténségeinek és leszaromságának. De van három autóm! :D Ebből egy olyan, amire korábban hosszú évek óta vágytam már. Eszembe sem jut már a szex, csak pénzem legyen elég az autókra. 40N
máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabor49 ***** válasza:
72%
boldogat nem
máj. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!