Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberekkel beszélgetsz...

Milyen emberekkel beszélgetsz szívesen?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságai legyenek?
máj. 24. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Legyen kedves, humoros, jóindulatú, intelligens, érdeklődő, hallgasson meg, figyeljen rám, ne vágjon a szavamba, mert bunkóság, legyenek közös témáink/hobbijaink.
máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel alapjáraton én laza ember vagyok es szabad felfogású ezért kifejezetten az ilyen emberekkel szeretek beszelgetni. Lényeg hogy ne legyen befeszülve, de azért túlságosan tolakodó se legyen és ne tegyen fel túlságosan provát kérdéseket, tudja hol a határ egy sima beszélgetésben,

mert azért persze vannak határaim attól még hogy laza vagyok. Emellett jó ha van humorérzéke. Kb ennyi az én személyes véleményem erre a kérdésre

máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen jófej és ez nagyjából mindent magában is foglal. 🙂
máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdetnek már az is elég, ha nem intruzív, tolakodó, hanem képes az aktív hallgatásra.


Nyiván legyen tisztelettudó, empatikus, szociálisan intelligens, a többi az már mindenkinél individuális. Ha az alap megvan, a többi lényegtelen és egyénfüggő.

máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
Intelligens humoros emberekkel akikkel van közös érdeklődési körünk.
máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KAkitől-akivel lehet tanulni valamit.
máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akivel rólam is szó lehet és érdekli és nagyon jókat reflektál, nem intéz el közhelyekkel pl hogy majd lesz valahogy.

Nem felszíni small talk es nem is az hogy csak róla van szó és le se sz.rja azt is hogy én ki vagyok, csak mondja mondja a magáét. Ami mégcsak nem is èrdekes. Pl mint munkahelyen a kollegák a gyerekről.

máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek magamról beszélni és olyan nagyon mások személyes életéről sem. Inkább egy adott tárgy köré épüljön a beszélgetés, vagy egy gondolat, eszme legyen megvitatva, az leköt. Voltak hosszasan kifejtős internetes beszélgetéseim úgy, hogy egymásról nem is tudtunk semmit és nekem az ilyen sokkal élvezhetőbb.
máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott, humoros, intelligens, kedves és közvetlen emberekkel, akikkel természetes és gördülékeny a beszélgetés, meg kellően lazák is. Akik nem uralni akarják a beszélgetést, nem vágnak a szavamba, figyelnek rám, ez meg ugye kölcsönös is.
máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!