Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illetlenség lenne ha betegség...

Illetlenség lenne ha betegség miatt nem mennék el egy terhes kismamához?

Figyelt kérdés

A terhessége első trimeszterébe van és meghívott ő és a párja, minket (páromat meg engem) jövő hét szombatra ebédre. Viszont már két napja folyik az orrom, fáj a fejem, kapar a torkom és nem érzem magamat a topon. Úgy érzem hogyha rosszabbul leszek vagy nem javulok akkor szerdán lemondom a találkozót.

Együtt megyünk nyaralni és a programokat akarjuk átbeszélni, a párom már ismeri őket én még nem. Nem akarom megfertőzni vagy ilyesmi. Gonoszság lenne lemondani?


máj. 26. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát most még ennyi miatt igencsak kifogásszagú, de ha nem múlik el csütörtökig-péntek reggelig sem, akkor teljesen normális, így is illene még akkor is, ha nem lenne terhes.
máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kifogás mert szeretnék elmenni. De ha nem javulok nem akarok vírusokkal ott tüsszögni.
máj. 26. 14:18
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Javasolhatod, hogy inkább egy parkban, nyílt téren üljetek össze (persze ha nem leszel rosszul, csak a fertőzésveszély miatt). Szabad levegőn kevéssé terjednek ezek a nyavalyák.
máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

A kismama értékelni fogja hogy nem mész oda betegen.

Csak vele beszéld meg, úgy semmi kínos nem lesz.

Jobbulást!

máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Szólj neki még most, hogy nem vagy jól, hét közepén meglátod, lehet, hogy le kell mondanod a találkozót.

Örülni fog neki, hogy figyelmes vagy, ne is agyalj ezen tovább!

máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ezt nem tudod vele megbeszélni.
máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Alap, hogy nem mész hozzá betegen. Jelezd felé, gondolom megérti
máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha ilyen indokkal nem mész el és megsértődnek, akkor legalább tudod, h nem érdemes rájuk vesztegetni az energiát később sem, mert gyökerek.
máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez tök alap dolog, hogy betegen nem megyünk látogatóba, nem terhes emberekhez sem. Én legalábbis nem örülnék annyira, ha egy barátom taknyosan, köhögcsélve állítana be, voltunk egyszer így nyaralni négyesben, nem is az, hogy elkapom, mert nem kaptam, de a beteg barát is inkább feküdt volna de ő is kényszernek érezte, hogy ott legyen velünk (nem volt az), meg mi is kellemetlenül éreztük magunkat, hogy nem tud miattunk pihenni. Aki beteg az maradjon otthon és pihenje ki, egy nátha kettő nap alatt elmúlik, ha otthon döglesz a takaró alatt egész nap teázva meg Neocitranozva. Ehelyett mindenki jár-kel inkább, dolgozik, aztán csodálkozik, hogy egy héttel később is szarul van.
máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!