Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a pszichopátia az...

Szerintetek a pszichopátia az látszódhat egy ember arcán? Lehet olyan hogy valakinek “pszichopata vibeja” van és tényleg az is?

Figyelt kérdés

máj. 27. 12:38
1 2
 1/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:
31%
Nincs ilyen.
máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezekkel a képekkel tudnám talán szemléltetni:


1:

[link]


[link]


2:

[link]

máj. 27. 12:39
 3/17 A kérdező kommentje:
A két férfi amúgy nem hasonlít, de mindkettőnek ugyanaz a tekintete, ugyanaz a vibeja.
máj. 27. 12:40
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Van pszichopata tekintet. Például mikor sosem szakítja meg a szemkontaktust. És semmilyen érzelem nem látszik az arcán.

Ugye egy egészséges ember időről-időre megszakítja a szemkontaktust beszélgetés közben.

máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Mi az a vibe?
máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Én fotók alapján nem feltétlenül tudom megítélni, de az életben szerintem néha lehet érezni egy-egy emberen, a legapróbb rezzenésein, reakcióin, hogy valami nagyon nincs rendben nála. Vagy itt a gyakorin is bele lehet futni olyan válaszokba néha, hogy érezni lehet a válaszadón, hogy nagyon nagy a defekt. És most nem arra gondolok amikor értelmetlen hülyeségeket válaszol, hanem amikor azt érzed, hogy nem szívesen maradnál vele kettesben, főleg sötét helyen. Létezik pszichopata vagy szociopata vibe, igen. De van amikor nagyon nehezen lehet felismerni. Másoknál meg szinte egyértelmű.
máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen jelek, de túlzott következtetést nem szabad levonni.


Egyik nőismerősöm exfaszija jut eszembe példaként. Az a tipikus jól öltözött, jóképű, kedves sármőr. A hideg rázott ki tőle. Kedvesen mosolyog, kérdez, de a mosolya felett a szeme jéghideg, rezzenéstelen. Reakció nélkül nézett az arcomba.


Amúgy viselekedésre is illene rá a leírás. A csaj a saját szemével látta, amint az ő (mármint a lány) saját kocsijával a szeretőjét (mármint a srácét) fuvarozza, amit a fickó szemrebbenés nélkül letagadott, és nevetgélve mondta, hogy na mengjünk inkább vacsorázni. Tankönyvi gaslighting.

máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk a szem a lélek tükre és ebben tényleg van valami.. Valami kísérlet is volt (Lombroso talán), hogy milyen tipikus feje van a bűnözőknek.
máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik nem tomcat?
máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én azt a városi legendát halottam, hogy a pszichopaták ritkábban pislognak. Nem hiszem, hogy igaz, mindenesetre érdekes. A szemkontaktus viszont tényleg valid.
máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!