Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak ha tetszik egy...

A férfiaknak ha tetszik egy nő, akkor általában kívánják is az illetőt?

Figyelt kérdés
Tehát lefeküdnétek vele?

júl. 11. 14:21
1 2 3
 11/27 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Kérdező,


Szimpátia, számomra megfelelő személyiség, szexuális kisugárzás.. azért akad pár dolog.


Hiába szép egy lány és tetszik elsőre, ha a személyisége nem jön be és nem szimpatikus nekem akkor nem lesz meg a vonzalom. Nem értem ezen mi olyan hihetetlen.

júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11: ok, köszi!

Nem hihetetlen, csak érdekelt konkrétabban. 😁

júl. 11. 16:35
 13/27 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Értem. Nem arra értettem, csak láttam, hogy páran leszavaztak, aztán ezért gondoltam, hogy biztos hihetetlen dolgot írtam le.


Pedig igazából tök alap kellene, hogy legyen. Számomra inkább az a fura, ha valakinek elég annyi, hogy szép egy lány és már meg is akarja dugni...


De nem vagyunk egy formák, ez van. :]

júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
*egyformák
júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én zöld pipát nyomtam 👍
júl. 11. 16:54
 16/27 veszettkecske ***** válasza:
100%

Ez egész egyszerű. Aki tetszik nekem, ahhoz érzek vonzalmat. De a vonzalmaknak nem feltétlenül "engedelmeskedünk" -több okból sem.

De egyszerűbben: rengeteg csinos lányt látok naponta aki mind tetszik annyira, hogy élvezetes lenne vele a dolog. De ezek a dolgok elsődlegesen az instant fantázia szüleményei, amelyek mentesek mindennemű egyéb valós járuléktól és következménytől -szóval fantázia, de legtöbb esetben én nem indítom el ezt a fantáziát, csak tudomásul veszem hogy hat rám az illető hölgy. Ezen fantáziálás/energia elindítása csak felesleges energiapocsékolás számomra.De ez egyénenként változik.

júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

is-is


Vagy tetszik , de csak úgy, hogy szép csinosan van felöltözve kedves arca van és szívesen megkötök vele egy szerződést, vagy szívesen együtt dolgozok vele mint kolléga. De annyira már nem, hogy le is feküdnék vele.


Vagy olyan szinten tetszik, hogy le is feküdnék vele.


Többnyire ez a 2 kategória van.

júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17: nálad mi az a plusz a kedves arcon, és csinosan öltözöttségen kívül, ami miatt már le is feküdnél vele?
júl. 11. 17:40
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden esetben.
júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#18


Ott van elsősorban az arca, több fajta van ugye :) van ami aranyos kedves de nem olyan szája van amit meg is csókolnék :)


De főként ami meghatározza, az a testalkat, szóval karcsú, hogy ne értsék félre ezen az oldalon...az egészségesen vékony alkat, kisebb formás segg, kicsit formásabb combok, szóval cakkum pakk egy vonzó testalkat.


A testalkata egy embernek azért leszűrhető akkor is ha pulcsiban meg bővebb nadrágban van.

júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!