Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem az olyan tipikus...

Szerintem az olyan tipikus emberek miatt jutott oda Magyarország erkölcsileg, ahol most van, mint az olyanok akiket lejjebb részleteztem. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Azokra a reménytelen személyekre gondolok, akik unják, hogy nincs kérdés, probléma amire normálisan tudnának válaszolni, amiben kellőképp tudnának segíteni, mert sohasem jártasak az éppen aktuális témában, vagy mert szándékosan akarnak minél több embert a saját szintjükre sodorni, csak azért, hogy több - úgymond - sorstársuk legyen, és ne egyetlenként sínylődjenek a teljes erkölcsi fogyatékosság felé vezető, normális, illetve magasabb inteligenciával bíró emberek számára rögös, ugyanakkor ezen személyek számára oly könnyű úton, mert túl gyengék nem is ahoz, hogy feltápászkodjanak, hanem, hogy kibírják a önhibájukból történt szendvedésbeli egyedüllétet, vagy pedig csak szarkszista hajlamaik miatt szándékosan próbálnak haszontalan tanácsokat adni, és ezen három ok valamelyikéből kifolyólag lelki bántalmazást kísérlelnek végrehajtani a problémás helyzetű, illetőleg segítségre szoruló illetőn, hogy még messzebbre kerüljön a saját gondja megoldásától, vagy csupán helyesírási hibák felesleges említésével akarják foglalani az értékelhető, segítő válaszok helyeit, magukat pedig csakis látszólag magasabb műveltségű embernek feltűntetni. Ez a megdönthetetlen álláspontom. Mi a ti véleményetek?

2013. máj. 13. 23:20
 1/3 anonim válasza:
A fejétôl bûzlik a hal mondja a közmondás. A fejlôdést nem az afféle tipusú egyének vezetik ezen a szinten amelyekrôl te beszámoltál.
2013. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel részben egyetértek. Azonban ha valaki szándékosan hülyeséget kérdez, hogy ezzel is feltüzelje az emberekben a haragot, akkor szerintem érthető h. elszakad a cérna. mert lássuk be: a kérdéseknek azért jelentős hányada nemhogy tudatlanság, butaság, hanem lényegében felbujtás.
2013. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Szerintem az olyan tipikus emberek miatt jutott oda Magyarország erkölcsileg, ahol most van,..." Ha ebben a kontextusban nézzük a dolgot akkor az amirôl írsz egy jelentéktekenség.

A kérdések lehetnek kihívások is - a szándékról pedig nehéz véleményt mondani.

2013. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!