Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire beszélgetnétek...

Mennyire beszélgetnétek szívesen olyan emberrel, aki egyáltalán nem viccelődik soha?

Figyelt kérdés
Nem is nyavajog meg nem búskomor, csak nem tud megnevettetni titeket.
2013. máj. 19. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy komoly stílusban beszélget csak.
2013. máj. 19. 19:15
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nevezzük angol-humornak.
2013. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Témától függ. Társadalom kritikáról szívesen csevegnék vele, de mondjuk vígjátékokról nem, sem másról ami vicces.
2013. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha normális és szót értenék vele, nagyon szívesen beszélgetnék. Sőt, értékelném, hogy beszélgetünk és nem rihegünk-röhögünk.
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívesen elbeszélgetnék vele,jobb mint egy őrült majommal beszélni aki állandóan csak röhög,

én eddig csak ilyen embereket ismerek.

2013. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nahát, én is pont ilyen vagyok!

Azt veszem észre, hogy sokan nagyon komolynak tartanak, de azért vannak páran, akik értékelik a társaságom.

2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Temperance Brennan? :)
2013. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát az ilyen emberek hihetetlen unalmasak, úgyhogy semennyire :D
2013. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem én is ilyen vagyok.Kicsit komolyabb, de persze szoktam néha jó poénokat elsütni.:)

Én szívesen beszélgetnék olyan emberrel, az sokkal idegesítőbb ha állandóan nevetgél valamin és nem tud semmit komolyan venni és az élet nagy dolgairól nem tud komolyan beszélgetni.Inkább legyen valaki komoly, mint komolytalan szerintem.De azért mosolyogni szokott, vagy nevetni más viccén?

2013. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek ilyen emberrel.

Nem kell állandóan viccelődni, sőt, a túlzott viccelődés fárasztó és idegesítő lehet. (Persze kinek mi a túlzott.)

Engem sokkal kevésbé zavar az, ha valaki sosem viccelődik, mintha túl sokat viccelődik.

2013. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!