Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsőnek azt akarnám mondani...

Denii200 kérdése:

Elsőnek azt akarnám mondani MMORPG-zek meg minden féle metin. De kicsi szintű vagyok és ha valaki kötözkődik velem oda szolók de akármit mondok neki van igaza idegesit hogy nembirok neki mondani valamit hogy lássa hogy ö is hibázik mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 19:04
 1/7 anonim válasza:
67%
Ez egy komoly probléma.Szerintem fordulj ügyvédhez.
2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem és voltam már de semit nem mond mondja hogy ne tegyek anyi erőt egy játékra de ez nem játék akárhol megörténhetet volna életbe is nem csak játékba....
2013. máj. 22. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Sz*rd le, játékokban mindenki ilyen.
2013. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alaque ***** válasza:
Készíts kivonatot sármargófű és komosztarépa gyökerének keverékéből, és napi kétszer csöppents vele a szemedbe.
2013. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne szállj bele a kötözködésbe, hanem vagy magadban, vagy hangosan, a gép előtt ülve szidd le. Leszel még te is magas szintű, sok hasznos képzettséggel. Vedd fel a Mellébeszélés mesterfokot.
2013. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne metines dolgokkal támadd mert ott mindig igaza lesz... személyeskedj... :D
2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alaque ***** válasza:
Ahhoz, hogy a Mellébeszélést ki lehessen játszani írásban, nem árt, ha előbb az Írás/olvasást veszi fel minimum alapfokon, mert amint látjuk, meghaladja a képességeit. Bár egy Intelligencia-próbával talán sikerülhet még.
2013. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!