Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » S. O. S! Ha egy panellben...

S. O. S! Ha egy panellben nagyon hangosan zenélnek, discóznak, ordítoznak, mit lehet csinálni ilyenkor, hogy a többi lakó ne zavarodjon meg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden pénteken és szombaton ez van. Mozognak a falak pedig nem is közvetlen szomszéd a lakás. Most meg még nappal is üvölt, dübög a zene.
2013. máj. 25. 13:15
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj velük személyesen, kedvesen. az embernek nehézséget okoz bántani mást és ha te szimpatikus vagy neki és tudja, hogy bánt, akkor ott lesz ez benne és lehet visszafogja magát.


azt is javasolhatnád, hogy a basszust vegye le, mert az megy át legjobban a falakon.


meg eleve valami kompromisszumot kéne találni. szerintem bizonyos időközönként bele kell, hogy férjenek az ilyesmik. de úgy meg nyilván nem lehet élni, ha mindig ez van.


jah és ha veszel egy füldugót az is segíthet. nekem amikor lakást felújítanak és korán kezdik ez sokat segít.


---

hatósági részét nem tudom.

2013. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

telón közöld a ti rendőrségi ügyeleteteken ,hogy a szomszédod ,zavarja a te nyugalmadat,

-ÜTI kiküldi a helyszínre a járőrt,aki ellenőrzi,a bejelentésedet,

-ha valóban zavarja az a tevékenység mások pihenését,akkor elfog járni,befogja szüntettetni a csendháborítást,

-ezt akár egy nap többször is kérheted,

2013. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Nem lehet velük komunikálni! Ma már próbáltuk 2 másik lakóval. De a többi lakó is ki van már . Tegnap látták, hogy hozzák az óriási hangfalakat. Ez már tényleg elviselhetetlen. Fiataloknak van kiadva alakás és itt tombolnak. A füldugó sem jöhet szóba mert pici baba van. Meg nem csak hallom hanem érzem is zenét mert az ágy is rezeg alattunk.

2013. máj. 25. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg a közös képviselő beszéljen a tulajjal! Az albérlőket-ha ilyen bunkók-nem fogja érdekelni ki mennyit hall belőlük.
2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!