Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért raknak a tinicsajok a...

Miért raknak a tinicsajok a képeik mellé teljesen oda nem illő idézeteket?

Figyelt kérdés
Nyílván találkoztatok már azzal a jelenséggel, hogy sok fiatal lány készít magáról, mondjuk egy pláza slózijában pózolva a tükör előtt egy képet, majd feltölti facebook-ra, és a kép leírásához betesz egy komplett szofista bölcselkedést. A kép és a szöveg között semmi kohézió nincs. Ez mi miatt van náluk?

2013. máj. 25. 19:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Amiatt, hogy sötétek, mint az éjszaka.
2013. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert így akarnak érettebbnek és bölcsebbnek tűnni, holott valójában éretlenek és tudatlanok.
2013. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Azért van, mert hülyék.
2013. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy ezzel értelmet tudnak csempészni egy olyan képhez, ami teljesen a külsőségekre hajt.
2013. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem. Az is jó, amikor a netről leszedett trendicsajos képekhez írják a bölcsességeket meg az olyanokat, hogy "légy önmagad és egyedi", amikor a csaj úgy néz ki, mint minden 2. lány az utcáról. Tipikusan az a helyzet, amikor azt akarják, hogy mindenki azt higgye, ó, milyen nagy gondolkodók és filozofikus alkatok, de közben meg nem azok, és arra nem áldoznak időt, hogy egy odaillő képet keressenek...
2013. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mer' mélysötétek:D de komolyan, szerintem tök szánalmas hogy csak kimásolnak valahonnan egy full közhelyes idézetet egy képhez, ráadásul, mint az előttem szólók is mondták, odaírják (legtöbbször millió helyesírási hibáva) hogy "i'm different", "i'm not like other girlz" vagy valami olyat ami azt emeli ki hogy szerelmes. A 'különlegességükről' meg még annyit, hogy a legtöbb ilyen ugyanúgy néz ki, ugyanolyan a "stílusa" [szarkasztikus idézőjel], és ráadásul az IQ hányadosuk is hasonló.

De igazad van, az még rosszabb, ha valami olyan filozofikus, hosszú szöveget rak a képére/képe mellé, amit nem is ért (és szerintem még aki kirakja az se olvassa végig).


Összességében ezekről az a véleményem, hogy felesleges, még nézni sem érdemes. Persze én is "tinicsaj" vagyok, de én SOHASEM rakok idétlen idézeteket a képeimhez, és nem is posztolok olyanokat, hanem van 3-4 kedvenc idézetem (pl. Bob Marley-től, stb). JA, és eleve nem fotózom magam pucsítva a tükör előtt, még itthon sem, nemhogy egy WCben:D


ENNYI!

2013. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert síkhülyék
2013. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!