Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugtassatok meg, hogy értelmi...

Nyugtassatok meg, hogy értelmiségi körökben, nem ez a hetero férfi minta a jellemző: pia, drog, CSAK! A szenek élni, ERŐSZAK, verekedés, gyűlölködés, minden 2. szó a "baz*dmeg"?

Figyelt kérdés

Emiatt a viselkedési norma miatt vannak CSAK meleg barátaim, viszont szeretnék heteró barátokat is, csak nem tudom hol keressem őket.


F



2013. máj. 26. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ez értelmiségi körökben? Nem értem. Nem, nem.
2013. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mert az iskolában ez van, meg az átlagos fiatalok között, de pl nem tudom elképzelni hogy egy normális egyetemista is ilyen lenne. ezért kértem hogy nyugtassatok meg hogy értelmiségi körökben nem ilyenek vannak.
2013. máj. 26. 15:28
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Elég furcsa ismerőseid vannak.
2013. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig nem értelek, nálam az értelmiséginek van egy egyértelmű jelentése, miszerint a barbárság kizárt.
2013. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
De sok álszent válaszoló van! Persze,hogy lehet tapasztalni,amit a kérdező leírt,én is tapasztalom. De ne általánosíts a melegekre se. Általában véve terjed ez a viselkedés sajnos.
2013. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem álszentség, te nem vagy tisztában az álszentség fogalmával. Én nem akarok semmit leplezni... Egyszerűen nem ez az ÁLTALÁNOS.
2013. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A stílusodon látszik. Úgy teszel,mint aki sose hallott volna erről. Vagy finomkodó burokban élsz.
2013. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen, sok helyen ott van sajnos. Nagyon nehéz normális embert találni. azért általánosítok a melegekre, mert eddig közöttük még csak egy két neccesebb embert találtam, de azok sem ilyen formában, hanem inkább gátlástalanul nyomultak...
2013. máj. 26. 15:39
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Sztem leginkább művész, bölcsész körökben kéne keresgélned. A "műszaki értelmiség"-ben ilyen szempontból ne reménykedj, a sok szexuálisan frusztrált heteró geek elég érdekesen tud kompenzálni... bár persze nem akarok általánosítani, köztük is vannak kultúremberek, de jártam a Műegyetemre, és hát elég kiábrándító volt. Keress valami elfoglaltságot, ahol hasonló érdeklődésű emberek között lehetsz (pl. tánciskola, könyvtári programok, művészeti/kulturális rendezvények), és ismerkedj ott. Esetleg (ha jól értem, heteró vagy) jöjj össze valami intelligens csajjal, valszeg az ő barátai is kultúremberek lesznek.
2013. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen elvileg hetero, de a suliban a csajok katasztrófálisak, az interneten is, volt velük dolgom, úgy viselkednek mint a cigányok, és kb buta tök mindegyik... a suliban 2-3 normális lány, mindnek komoly kapcsolata van, gondolom aki olyan mint én, az ha talál egy rendeset, nem fogja elengedni.
2013. máj. 26. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!