Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányság/romaság rendszeres...

A cigányság/romaság rendszeresen zaklatja a fiatalok: "miért vetted azt a cipőt", "add csak ide azt a karórát", "neked erre nincs szükséged", "te ebből meggazdagodsz" mondatok. Ők pedofiloknak tekinthetők?

Figyelt kérdés

Avagy személyes dolgaidba akarnak beleavatkozni: "hadd nézzem csak a mobilod", "miért vetted azt a cipőt", "add csak ide azt a karórát", "neked erre nincs szükséged", "te ebből meggazdagodsz" mondatok. Tudjátok-e, hogy ők valójában nem szexuális pedofil bűnelkövetők? Csak milyen feltételek mellett: ha ő téged a saját tulajdonának tekint.


Találkozott-e már valaki hasonlóval. Egyre jobban elharapódzik, sőt van, hogy ügyvéd is jelen van és a helyszínen megvédi őket: meg kell, hogy mutasd neki, mert kérte. Azt is mondják, hogy a cigányok/romák elvonatkoztatva ellopták az országot. Mindenképpen apró dolgokkal próbálnak tetemes összeget szerezni, sok esetben az is elég nekik, hogy szóbaálltál velük.

Később jönnek, hogy te tavaly szóbaálltál velük és ismét megszólít.


Akik mások dolgaival aktívan foglalkoznak, azok nem szexuális indíttatású pedofíliával(másokat gyereknek néz)

gyanúsíthatóak. Persze ehhez az is kell, hogy be tudják

bizonyítani azt, hogy a cigány/roma az áldozatot függőségbe hozta, tudja zsarolni, azaz maga alá törte,

megtörte az életét.


Rengetegszer azzal védekeznek, hogy ők valamelyik kis főiskola pszichológia szakos hallgatói, és látták az áldozaton, hogy nincs rendben, csak próbálnak neki segíteni.


A megoldás az lenne, hogy kisebbség kulcsfontosságú állást ne tölthessen be. Ne lehessenek bírók, ügyvédek,

rendőrök, tűzoltók, mentősök.


Azok, akiket folyamatosan cigányok/romák zsaroltak, nehezen viselik sőt tönkremennek, ha egy cigány/roma akar segíteni rajtuk, vagy rosszat tesz velük, mert olyan magas rangban van. Vagy pl visszautasítod félelmedben a műtét hátralevő részét, mert korábban nem mondták, hogy azt már romák végzik el. Olyan is van, aki roma közelségére, akár szagára fél.


Odaáll a cigány/roma ügyvédjével, hogy egy ismeretlent, akinek még pénze sincs főiskolára, egyszerűen pillanatok alatt elnyom. Akár azzal, hogy elveszi a céges mobilját, őt ezért kirúgják, vagy tönkreteszi az időrendjét.


Véleményem szerint komolyan korlátozni kellene cigányok/romák foglalkoztatását. Csak és kizárlólag a cigányság/romaság ellehetetlenítésével oldható meg a magyarság rendbentartása, mert különben ilyen trükkökkel az összes magyart lassan el tudják intézni.


Akkor jönnek valami példával, hogy megmutatják akkor, hogy

ők kicsodák. Mire előszedik az adott egyetem soha nem

látott hallgatóit, akik oda jártak sem látták őket soha,

hogy ők voltak a legjobbak.


A cigány-roma vitára nemrég volt egy rendőrségi ügy, ahol

névtáblán szerepelt a cigány felirat. A bíróságon azzal

indokolták, hogy a "cigány a romák között egy senki", avagy a roma gazdag, a cigány nincstelen.


Ez esetben a roma megkülönböztetés is alkotmányellenes.


2013. máj. 26. 17:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Biztosan van egy része, akit igen. Életemben eddig 1 családdal találkoztam, akik úgy ahogy normálisak. Akik Kelet-Magyarországon nőnek fel, azok jól tudják milyen a helyzet itt, főleg az iskolákban és az utakon. Az embernek kötelező tudnia hogy hogyan védje meg magát és a családját, ha körbeveszik az úton vagy bemennek a házba. Én 16 éves vagyok, és akárki akármit mond, olyanok ezek mint a rák, elemésztik az országot, a magyarságot. Meggyalázzák a magyarokat, és a törvény is kezd az ő oldalukra állni. Nekem is volt, már 8 évesen problémám velük, mikor öten körbefogtak..jah, elég bátrak, csak falkában mernek kötekedni amúgy, ha többen vannak. Amikor benőtt a fejem lágya, úgy 13-14 évesen, elkezdtem edzeni, de nagyon mániákusan, itthon afféle "hobbi" harcművészetbe kezdtem, amikor jött a suli, akkor katonai szakra mentem, amúgy is tetszik ez a pálya. Szóval most már eléggé bekeményítettem, pár hete mikor öten körbefogtak (mindennaposak az ilyen esetek) el tudtam bánni velük, most már így ahogy tudnak távolságot tartani. De errefelé már olyan a helyzet, mint azokban a régi gettós amcsi filmekben, tudni kell megvédeni magad, mert ezek a mocskok szemetek, bűnöznek, lopnak az idősöktől, és 70 éveseket is halálra vernek 5 ezer forintért. Mondjon akárki bármit, meg kell szabadulni tőlük.
2013. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha korlátozzák a foglalkoztatásukat, akkor többet fognak bűnözni. Ne legyenek illúzióid.
2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Korlátozni? Én inkább kötelezővé tenném! Kényszermunkát találnék ki nekik zárt falakon belül.

Ők nem akarnak dolgozni, lopni akarnak és segélyeket felvenni.

2013. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Justicar ***** válasza:

Annak, hogy korlátoznánk a munkalehetőségeiket, eleve semmi értelme sincs, mivel azon kevesek közülük, aki ki akarna törni, és egyetemre jár, akkor nem tudna normális munkát szerezni, csak azért, mert "ő nem lehet olyan pályán". Ez a világ egyik retardáltabb dolga.


Na meg az általánosítás. "A cigányság/romaság rendszeresen.."


Valamint Magyarország sem miattuk (részben) ment tönkre, mivel már bőven 50 évvel ezelőtt is nyakik volt a fekáliában az ország, tehát ez is tárgytalan.


Ennek a "kérdésnek" a lényege az, hogy az emberi primitívség egy wall of textbe van foglalva.

2013. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ŐK valójában megakarnak halni,de erre egyedül önmagukban nem képesek,ezért SEGÍTENÜNK kell nekik,minden eszközünkkel!!!
2013. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!