Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen tulajdonságok tükrében...

Ezen tulajdonságok tükrében mi a véleményed rólam?

Figyelt kérdés

Megpróbálom jellemezni magam, ahogy mások láthatnak.


Pozitív vonásaim: kedves, jólelkű, segítőkész, egyesek szerint igazi "tündéreke",sohasem vagyok bunkó és nem is pletykálok, nem ítélkezem az emberek felett, a világot egy jobb hellyé akarom tenni, sokat gondolkodom, gazdag a fantáziám, művészi hajlamaim vannak, rengeteg dolog érdekel, sokat olvasok és sportolok is, külsőleg átlag felett vagyok


Negatív vonásaim: Meglehetősen zárkózott vagyok, nehéz hozzám közel kerülni és megismerni. Keveset beszélek. Komoly vagyok: értem a viccet, nevetek is, de jómagam nem vagyok egy szórakoztató ember. Mivel rengeteget filózok az életen, elkerülhetetlen, hogy legyenek néha negatív gondolataim is, amelyek miatt magam alatt leszek. Érzékeny vagyok, emiatt sértődékeny: a bunkó poénkodásokat nem igazán tolerálom, még akkor sem, ha tényleg vicc.


Szóval mit gondolsz? Szimpatikus lennék?



2013. máj. 27. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szimpatikus... értelmesebb lehetsz, mint a korosztályod, ez jó. Én is ilyen vagyok.
2013. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod, hány éves vagyok. :)
2013. máj. 27. 23:40
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
20-nál nem vagy több.
2013. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig de. Egy kicsit. :)
2013. máj. 27. 23:55
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is tini vagy,de egyébként én is,én 15/L.A legtöbb dologban egyébként hasonlítasz rám,annyi a különbség hogy nekem nem gazdag a fantáziám sajnos,és a sportért sem vagyok oda.Szimpatikus lennél,tényleg érettebb vagy,okosan gondolkodsz,jól látod a világot a korosztályodhoz képest.
2013. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi,akkor nem vagy tini,most olvastam.:) Nem baj,így is áll hogy éretebb vagy a korosztályodnál,nem sok 20-on éves lányt ismerek aki így gondolkodna mint te,a többségben ilyenkor még bulik meg hasonlók körül forognak többnyire a gondolatai.
2013. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

én is ilyen vagyok :)

élénk a fantáziám... :P

az életbe csak 1 ember van aki könnyen felhúz és akkor csúnyán is beszélek... Lesz majd mit meggyónnom ha a papig eljutok :)

2013. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
Jó ez így szerintem.:D Ha valakinek sikerül közel kerülni hozzád, azzal szemben is sértődékeny vagy, vagy őt már másképp értékeled? Nekem ez így szimpatikus, annak ellenére, hogy én szeretek idétlenkedni és félvállról venni az élet komoly dolgait.:D A bunkó poénkodást nem, de a viccet, humort, a világ egyik legnagyobb ajándékának tartom.:D Neked is ajánlom kipróbálni. Szóval szimpi vagy.
2013. máj. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem egyértelműen szimpatikus vagy; a "negatív vonásaim" részben említett tulajdonságokat pedig nem tekintem negatívnak, vszleg azért, mert én is hasonló vagyok.

F

2013. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
91%
ez a "világot jobb hellyé akarom tenni" kicsit ilyen tizenévesek szájából szóló mese habbal.. szerintem amúgy unalmas lehetsz.
2013. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!