Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 13 éves kislánykának...

Egy 13 éves kislánykának lehet a koránál sokkal de sokkal érettebb gondolkodása?

Figyelt kérdés

Szóval, 13 vagyok és sokkal érettebbnek érzem magam.Másik is megjegyezték már ezt a jelzőt felém.


Esetleg tehettek fel kérdéseket satöbbi...



2013. máj. 29. 22:52
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*mások
2013. máj. 29. 22:55
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Kb minden második kortársad ugyan ezt érzi...
2013. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

13 évesen én is ezt hittem aztán így utólag nagyon nem...

Azt hiszed érted az világot és mindent tudsz róla, pedig 0 tapasztalatod van.

Például 13 évesen úgy voltam vele, hogy keresek egy lányt akinek a legfontosabb a belső tulajdonsága, és én bizony sosem fogok a külsőségekre menni.

Aztán mégis, lehetőségem volt rá és ki is használtam, mit érnek az érvek a cicik ellen?

2013. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen pont ugyanígy éreztem magam, pont erről beszélgettünk a barátnőmmel, hogy soha az életben nem éreztük magunkat annyira érettnek, komolynak és felnőtt nőnek, mint 13-14 évesen.

Aztán utána jöttünk rá, hogy mekkora hülyeség is volt..


Úgyhogy kérdeznék ha már felajánlottad: Miért nem mész már aludni este 11-kor???? 13 éves tini vagy, holnap suli, menj aludni.

2013. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendkívül érettnek és a koromhoz képest fejlettebbnek éreztem magam 12-13 évesen, mint ahogy általában mindenki más is. Hidd el, nem vagy az, 10 év múlva majd pironkodva gondolsz vissza rá, hogy mennyire okosnak érezted magad, és közben mennyire butuska voltál. :D
2013. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb hasonló korosztályúak ezt érzik, de sajnos kevés van amelyik tényleg éretten viselkedik.
2013. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan annyira érett a gondolkodásod, mint amennyi idős vagy. Ezen mindenki keresztül megy, mert egy rövid időszak alatt sokat változik az ember, de ettől nem leszel érettebb a korodnál, hanem pontosan olyan érett vagy, mint amennyi a korod.
2013. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%
Lehet valaki komolyabb, de érettebb nem a koránál fogva. A legtöbb felnőtt sem érett... a tapasztalatok és a tudás tesz éretté...
2013. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Hogy a Mátrix c. filmből idézzek: "Emberek milliárdjai élik le az életüket öntudatlanul."

Nos, én 32 évesen ébredtem öntudatra, addig tulajdonképpen (bár az IQ-m mindig is átlag feletti volt) csak vegetáltam. Na jó, sok szempontból kilógtam a sorból, most meg még jobban, de 13 évesen nem voltam érettebb a kortársaimnál, legalábbis nem éreztem úgy. Lehetsz Te is okosabb, komolyabb a többi 13 évesnél, de az igazi érettséghez még idő kell. Szerintem. De ha már így gondolkodsz, akkor jó úton jársz.

2013. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 13 évesen mindenki ezt hiszi. :)
2013. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!