Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elképzelni a kedvenc...

Nem tudom elképzelni a kedvenc sztárjaimat 'emberként'?

Figyelt kérdés

Vagyis én a kedvenc hírességeimet nem tudom úgy elképzelni hogy reggel kócos hajjal kell fel és stb..

Úgyértem a kamerák ellőtt mindíg szépek és olyan ' tökéletesek'

olyan mintha nekik mindent lehetne,olyan mintha ők mindent megkaphátnának nem?

ők mindíg boldogak? Vannak emberi hibáik?

tudom elég buta kérdés,de ők olyan mások..



2013. jún. 1. 14:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
ők is ugyanolyan emberek,mint te vagy én
2013. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, aranyos vagy. :)

Én kiskoromban annyira imádtam egy híres, olasz dj-t.. egészen addig imádtam, amíg (sajnos? szerencsére?) személyesen megismerkedtünk, jóbarátok lettünk... egy darabig. Hát ember még nem józanodott ki olyan gyorsan, mint én akkor. A tökéletes külsejű, szépszemű, cukin mosolygó félisten helyett, aminek addig láttam őt, egy rendszeresen drogozó, egocentrikus, agresszív, közönséges phaszphej állt előttem, aki negyvenéves korára kiégett és depresziós volt. Uhh, soha ne akard kiismerni azokat, akiket csodálsz...

2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen ezzel szórakoztam h. elképzeltem Angelinát meg Brad Pittet a wc-n :D Hidd el nagyon sokszor van az ,hogy a sztárok nem boldogak épp a sztárság háulütője az,hogy kb nincs magánéletük. Ha kimegy az utcára ügyelni kell arra,hogy ne legyen topis,mert másnap rögtön ő lesz a téma a címlapon, nem sétálgathat a parkban nem tud normálisan bevásárolni a paparazzik miatt akik szintén megkeserítik az életét. Am most a kedvenc énekesem Ed Sheeran néztem mennyi lány rajong érte,sikítoznak, ölelgetik és mégsem szállt el magától. Nemrég megválasztották az 'év legrosszabbul öltözött emberének' és ő csak nevetett rajta, az egyik interjúban el is mondta,hogy örül hogy felismerték őt mennyire nem érdekli az hogy épp mi van rajta :)
2013. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegesen több hibájuk van mint nekünk átlag népeknek. Nagyon ritka lehet az aki ér valamit emberként. Boldogok? Nézd csak meg átlagosan meddig tart náluk egy házasság... Közel sem boldogok. Nem hiába van köztük annyi alkesz és drogos...
2013. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nem is igazán szoktam rájuk mint ember gondolni, mert tudom, hogy a nagy részük sajnos milyen. A kedvenc zenészeim például szinte mind drogosok és/vagy alkoholisták, amit nyilván nem azért csinálnak, mert olyan nagyon elégedettek és boldogok. Ráadásul tönkreteszik vele magukat. Például ha megnézel egy képet Keith Richards-ról fiatalon, amikor még nem drogozott, és most, hát nagyon megdöbbentő. Vagy pédául Duff McKagan-nal is meg lehetne csinálni ugyanezt. Ő is egy emberi roncs, a hasnyálmirigye úgy kikészült a szesztől, hogy kis híján belehalt, John Frusciante, aki negyvenvalahány évesen kinéz hatvannak, Bon Scott aki alkoholmérgezésben halt meg, és még sorolhatnám. Szóval szerintem jobb, ha el sem képzeled őket, mert a nagy csillogás mögött a legtöbben szánalomra méltó alakok.
2013. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát igen,de nagyon sok sztár nem drogozik meg ilyesmi...

vagyis hát én úgytudom elképzelni angelinát hogyh még a wc-n is mosolyog :D

meg nemértem hogy tudnak olyan sokat mosolyogni(foggal)

Nekem már remegne a szám :D

meg persze ha ők bemennek egy éterembe akkor asztalfoglalás nélkül vacsorázhatnak.(a filmekben mindíg ez van :D)

De hogyha szórakozni szeretnének azt hogy csinálják?

biztonsági őrrel mennek be az állatkertbe vagy mi?

2013. jún. 1. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mások csak több a pénzük és a fél világ(?) ismeri őket. Ajánlom,hogy nézz paparazzi képeket és ott meglátod nem tökéletesek. Sokszor nem hiszem,h boldogak mert nem tudhatják h pl. kik az igaz barátok. Mindig követik őket a lesifotósok,őrült rajongók vagy éppen az utálkozók,nem tudnak nyugodtan elmenni nyaralni vagy szórakozni,nincs magánéletük és ki tudja milyen lelki gondjaik vannak. Az igazán híres sztárokkal szerintem ez van. Nem véletlenül nyúlnak a legtöbben droghoz.Belül olyan egyszerű emberek mint mi. Én is azt hittem, h felsőbbrendűek és én nem érhetek fel hozzájuk,de aztán leszálltam a földre.
2013. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Borzasztó naiv vagy, ne haragudj. A média az átverések, a tömegmanipuláció legfőbb eszköze, különösen a tv, és a mainstream hírközlés (neten is működik CNN, RTL hírportál sajnos, stb.).


És mindezt nem azért mondom, mert egyik rokonom országos hírű, és ő amúgy egy átlagos, hétköznapi ember, pedig tv-ben nem csak szakmája okán szerepelt már, hanem show műsorban is.


Sok sztár ráadásul tökéletlenebb, mint az átlagember... pl függenek a sikertől, felszínesek, a látszatra adnak - ezek komoly emberi hibák. (Rokonomról ez kevésbé mondható el, bár ő is sajnos hajlik efelé.) A lényeg, hogy őnekik is épp úgy van anyagcseréjük, betegségeik olykor, és emberi hibáik, némelyiküknek nagyon is.


Győzikéről mit gondolsz? Bár ő egy kirívó negatív példa, de ezen át talán felfogod, mennyire naiv vagy. Segítségképp kritizállak, nem ellened szólok. :)


Nyilván az se kizárt, h te pl egy pszichológus vagy, aki csak azért írtál ide, kérdező, h teszteld a reakciókat. De ha őszintén írtál, akkor máris segítettem talán is én is neked, soraimmal. Bár az se kizárt h a fórum egyik oldalszám növelő beépített embere vagy. Ez nem vicc, ilyenből itt is akad néhány. Bár annyira nem izgat, igaz, részben gátolják a segítségnyújtást a kérdezők számára... :S

2013. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem sokat tudok a sztárok valódi életéről.

Győzikét én meg nem tekintem sztárnak,nem hiszem hogy útána is futnak a tinilányok :)

Lehet hogy naív vagyok,de sosem gondolkoztam még azon :hogy hé ez a sztár depis csak nem mutatja,hanem mindíg az jut eszembe a sztárokról hogy mindent megkaphatnak,szeretik őket és jó életük van.

még nincs igazán nagy élet tapasztalatom:/

de tudom hogy igazatok van,és tudom hogy biztos rossz lehet nekik,de mégis valahogy mindíg azt juttatja le az agyam hogy jó nekik.

Ugye én csak a tv-ből ismerem őket és ott boldogak.

Mindegy egyszer szeretném kitapasztalni hogy az életükben mi a rossz és mi a jó valójában :)


kösszönöm a válaszokat,egyikőtöket sem pontoztam le

még várom a véleményeteket.

12/l

UI:szeretnék egyszer egy sztárt is megismerni hogy lássam igazi vér és hús :D

2013. jún. 1. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Értelek. Van egy ötletem most, elérhetőbb tapasztalatszerzésre. Neten nem nézek körül ezért, tedd meg, ha érdekel ;) : évekkel ezelőtt láttam egy riportot Sylvester Stalone-val, egy kocsmában. Hát, ez önmagáért beszélt... hiába adták le tv-ben, itt már teljesen olyannak tűnt, mint Kisbivalytyühelydében Pista bácsi, egy feles mellett, vagyis hát intelligensnek látszott, de teljesen hétköznapinak.


Pedig ő a 80-as, 90-es évek hatalmas példaképe volt a férfiaknak, a nőknek meg csorgott a nyála a jóképű, izmos digoért, legalábbis a többségnek...


Talán láttál is filmet tőle, bár más generáció vagy, és a lányok közül csak kevesen néznek akciófilmet:

Rambo 1-4 (a negyedik John Rambo néven futott, néhány éve vetítették), a Rocky sorit utáltam ,de sokan rajongtak ezért a filmjéért is, stb...

2013. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!