Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden fiú ezt csinálja?

Minden fiú ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok. De tényleg (162 cm/72 kg), és még szép sem vagyok, a melleim kicsik. A fiúk nem nagyon foglalkoznak velem, vannak az osztályban "sokkal jobb csajok is". Az osztálykiránduláson medencéztünk (bikiniben voltam), azóta minden fiúval jobban megvagyok, figyelmesebbek velem. Mivel a testemre nem bukhattak rá, mi lehet ennek az oka? xD nem csináltam semmi extrát. 14/L
2013. jún. 4. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Hogy mondjam finoman... a fiúk ebben a korban szívesen bepróbálkoznak olyan lányoknál, akikkel nincs vesztenivalójuk. Szóval ha te bikiniben kipakoltad a bájaidat, ebből esetleg arra következtettek, hogy nem vagy szégyenlős, de viszont nem vagy szép sem, ezért rádmozdulnak, ha sikerül megkapni téged 1-2 menetre az jó, de ha nem, az sem baj, mert úgyse akartak semmi komolyat. Ne add magad kónnyen senkinek, ezzel tudod kiszűrni, hogy ki kíváncsi RÁD és ki kíváncsi csak a szexre.
2013. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet, én sose repültem rá olyan csajra aki nem volt megfelelő az ízlésemnek. Viszont haverságba sose érdekelt a külső, szóval ha magamból indulok ki simán lehet, hogy barátkozni szeretnének veled. Azzal, hogy bikinire vetkőztél megmutattad, hogy "ez van srácok, akinek nem tetszik k@pja be!".
2013. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy kezd benőni a fejük lágya és nem fognak a külsőségek miatt piszkálódni. Amúgy a súly annyira nem lényeg szerintem mostanában, mert én meg megkaptam, hogy én már nem vagyok divatos (én meg vékony vagyok, de nem kórosan)és, hogy rám nem fognak bukni, meg néha elég ízléstelenül megjegyzik: nagy kofferba jó pakolni, tehát én nem feleltem meg soha az ízlésüknek, meg egyre több olyan párt láttam, hogy a csaj dundi a pasi meg valami helyes srác. Mindenki megtalálja a maga párját, én is megtaláltam :) Te is meg fogod, becsüld meg magad, és fontos, hogy önmagadért szeressenek, ezért jól nézd meg, kivel jössz össze. :)
2013. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!