Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy?

Miért van az hogy?

Figyelt kérdés
Az öngyilkosságot gyáva tettnek tartják,amikor szerintem meg rohadtul nagy bátorság kell hozzá hogy megtegye ezt és hogy eljusson addig hogy feladja a jövőjét!

2013. jún. 7. 21:23
 1/4 Hajni97 válasza:
100%
Szerintem azért, mert gyávaságból lesznek öngyilkosok, nem mernek a kudarccal, problémával szembenézni. De azért tényleg szükség van bátorságra is.
2013. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oversoul 1 válasza:

Én ha úgy alakulna nem azért tenném, mert menekülnék a kudarcok elől, hanem szó szerint kíváncsiságból, hogy kiderüljön végre mi van utána...


Rohadtul nagy bátorság kell a maradáshoz főleg akiknek nem úgy alakul az élete, hogy boldogan élhetnek, ahogy itt értjük általában, miközben talán minden nap csak attól választ el, hogy 'máshol' esetleg jobb életük legyen.

Én nem félek már rég, hiszen nem tudjuk mi történik utána, akiben viszont szilárdan az a hit él, hogy egy élete van és ha meghal megszűnik létezni... így érthető miért maradnak itt szenvedni sokan...

2013. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyrészt: bátorság, mert nem fél lemondani mindenéről és nem fél a halállal járó fájdalomtól.


másrészt: gyávaság, mert nem mer szembenézni az élet megterhelő dolgaival és különleges hejzetekben önmagával.

2013. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oversoul 1 válasza:

"gyávaság, mert nem mer szembenézni az élet megterhelő..."


Szerintem senki sem gyáva, én nem gondolok sosem így az öngyilkosokra.

Materialista szemmel ugye az agyban van egy jutalmazási központ, namost, ha felborulnak valaki fejében az egyensúlyok, túl sok lesz a negatív oldalon, akkor szélső esetben eltörik a mérleg...


gyávaság, vagy természetes folyamat?

2013. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!