Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellopta a legjobb baratnom az...

Ellopta a legjobb baratnom az eletem?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk baratnok.eleinte teljesen masok voltunk

Kulsore,viselkedesre,stilusra,gondolkodasra.

Ennek ellenere hamar joban lettunk mindent egyutt csinaltunk

Sok kozos elmenyunk volt.

Buliztunk egyutt minden hetvegen mivel ö egy kicsit testesebb

Volt inkabb hozzam jottek a ferfiak ,flörtölni is szeretek de ugy

Lattam ezt őt nem zavarja.

Teltek az evek es egyre tobb mindenbol vett ugyan olyat mint ami nekem volt.ruhakat,sminkeket söt meg ilyen jelentektelen aprosagokat is.hasonlo zeneket kezdett hallgatni stb..egyszer elmentem hozza es nala aludtam

A szamitogepenel talaltam egy fuzetet firkakkal es bevasarlo listat

Minden rajta szereplo dolog nekem

Is van.

Kicsit megilyedtem de beszelni nem mertem vele beszelni

Fel evig nem talalkoztunk mert en hazamentem mert ő hazautazott a szuleihez.

Fel ev utan mikor meglattam azt hittem rosszul leszek

Fogyott kb 10 kilot

A hajat befestette es levagatta olyanra mint az enyem

A ruhaja az volt ami kep egy kozossegi oldalon profikepemen hordtam

Meg a szemoldoke is vekony lett mint az enyem.

Magamat lattam.a beszed stilusa mindene az enyem

Elkezdett uszni mint en.minden tenyleg minden.

Nem talalkozom vele ujra.

De hianyzik nem tudom mi tevo legyek.



2013. jún. 12. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

A te sikereidet akarta. Úgy gondolta, ehhez csak úgy juthat hozzá, ha olyan lesz, mint te.


Több válaszoló nem értette a lényeget. Őneki te nem példakép vagy, hanem egy az egyben lemásol, mint egy fénymásoló. Egyáltalán nem biztos, hogy az úszás a neki megfelelő sport, hogy az a szemöldök a neki megfelelő szemöldök, vagy, hogy az a frizura jól áll neki, mégis olyat csináltat, csak mert neked olyan van. Nem normális, ha valakinek ennyire nincs egyénisége. Ez egy pszichopata. Teljesen természetes, hogy kellemetlen dologként fogod fel ezt az egészet.


Hiányzik? Tényleg a másolatoddal akarsz beszélgetni...? Nem hiszem, hogy hosszú távon élveznéd... Hagyd ő a fenébe, és keress más barátokat, aztán próbáld elfelejteni az egészet. Ő meg majd keres mást, akit lemásolhat, mint egy fénymásológép...

2013. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez ismerős történet, a hasonmás nem más, mint Tomie. Mindig megölik végül, de mindig feltámad.
2013. jún. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem lopott el ő semmit... az életedet pláne nem.

Az, hogy hasonlít rád? Hasonló stílusú, mint te? Ez zavar annyira. Most az, hogy direkt akar rád hasonlítani, vagy csak véletlenül így alakult, végül is lényegtelen. Hasonló zenéket szeret, mint te? Akkor rajta kívül még vagy párszázezer tini is ellopta az életedet, mert ugyanazt merik hallgatni?

Ugyanazt meri sportolni, mint te? Atya ég, hogy ellopta az életedet! Pedig tök nyilvánvaló, hogy úszni a világon senkinek sem szabad, csak neked!

Szedi a szemöldökét? Mit a lányok 80%-a? Ekkora gyalázatot!

Most komolyan, te ilyeneken akadsz fenn? Meg egyáltalán, kinek képzeled te magad, hogy megszabd, hogy ki mit csinálhat, meg ki hogy viselkedhet, öltözhet?

2013. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát én ezt elég tragikusan fognám fel, kiborulnék, beszélj vele erről

lehet hülye kérdés.. de nem lehet hogy meleg?

2013. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!