Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek elemi gyűlöletet...

Miért érzek elemi gyűlöletet a nők iránt?

Figyelt kérdés
Átlagos nő vagyok, igyekszem barátkozni, de valahogy mindig megutálom a nőtársaimat. Mintha mindenkiben azt látnám, hogy lenéz valamiért. Nem vagyok féltékeny, nincs szó ilyesmiről, egyszerűen nem jövök ki a nőkkel. Tapasztalt valaki hasonlót? Már gyerekkoromban sem szerettem a lányokat, nagyon kevés lány barátom volt. Megbízhatatlan,számító dögnek gondolom valamennyit. Minden nőben azt látom,hogy csak a külsőségekre épít és nincs bennük olyan összetartás, mint a férfiakban, nem kímélnek senkit, nincs bennük erkölcs, de őket bezzeg nem lehet megbántani.
2013. jún. 12. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

"de őket bezzeg nem lehet megbántani"


Te tuti nem nő vagy. Kamukérdés.

2013. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nők valóban gonoszabbak a többi nővel szemben,ez tény. De azért van kivétel hidd el. Nem kell őket gyűlölni,de az se nagy probléma,ha inkább férfi barátaid vannak. Nekem 2 fontos barát van az életemben: egy nő és egy férfi,plusz ugye a párom. A felszínes,egyoldalú barátokat leépítem általában. 25/N
2013. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig nő vagyok. A férfi barátokkal az a baj,hogy időről-időre kiderült, hogy többet akartak és nem maradt meg barátságnak soha, mert kellemetlenné vált az egyik, vagy másik fél számára. Kár,hogy nincs egy harmadik nem :)
2013. jún. 12. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítasz és ez nem jó.

Férfiként mondom, hidd el a férfiak között sincsen olyan nagy összetartás, mi is tudunk szemetek lenni egymással, csak másképp-én nem mondjuk.

Én rengeteget köszönhetek nőknek, édesanyámnak, nővéremnek, barátnőimnek, munkatársaknak.


Gyűlöleted komplexusból ered, és félelemből. Sajnos magadnak kell változtatni, mivel több milliárd embert nem lehet utálni. Egyéneket nézz, ne nemeket...

2013. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem minden nőt utálok, inkább a velem egyidőseket. Húha, komplexusos vagyok :)Igazad lehet, köszi a tanácsot!
2013. jún. 12. 17:35
 6/11 tetris ***** válasza:
69%

Teljesen megértelek. Mi nők gyakran olyanok vagyunk, mint a viperák. Amikor még dolgoztam, olyan munkahelyet választottam direkt, ahol szinte kivétel nélkül férfiak dolgoztak együtt velem. Én voltam a szállítási osztályon a titkárnő, és nagyon jól éreztem magam ott. De az a három nőv, akik szintén ott voltak, mindig csak az irígykedés, meg a sutymortás ment. A képembe bűbájosak voltak, a hátam mögött meg kibeszéltek.

Figyusz! Azért nem minden nő ilyen ám! Vannak önzetlen, kedves, jóindulatú nők is.

2013. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ebben biztos vagyok, de az átlag nem ez, legalábbis nem ezzel találkozom. A legutolsó munkahelyemen ugyanez volt. A szemembe mindenki marha bűbájos. Annyira utálom ezt.
2013. jún. 12. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Hm, bocs az offért.

De pont ma volt egy kérdés, ami alatt írta az illető, hogy férfiak között dolgozott és rosszabbak voltak, mint a pletykás vénasszonyok. Zárt helyen csak férfiakból álló társaság tagjai között is van feszültség, bizony.


Kérdezőnek: én is éreztem magam így, szabályszerűen féltem a nőktől, főleg, ha új társaságba mentem. A férfiak általában előbb befogadtak, de barátnőik valahogy...jaj, nem, ott az a "furcsa lány". :D

Egyetemi évek alatt is volt pár lány, aki pokollá akarta tenni az életemet. Nem voltam nekik szimpatikus első blikkre...Csak hát én meg nem tudok "játszmázni".

Lényegében belőlem "szuper-nőgyűlölő" válhatna, de azzal csak magamnak ártanék.

Szerintem próbálj óvatosabb lenni az emberekkel, ne "add" ki magad, akkor kevesebb csalódás érhet.

És ha úgy érzed lenéznek, gondolj arra, hogy neki is megvan a saját "nyomora", amiért így viselkedik.

2013. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férfiak is ugyanolyan kétszínűek, csak rájuk senki se mutogat.
2013. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Te, én ugyan úgy érzek nőként a nők iránt, mint amit te leírtál. A magam részéről azt hiszem, hogy főként a nőnemű "barátokkal" kapcsolatos nem éppen pozitív tapasztalataim vezettek idáig.

Meg ez a külsőségek kergetése, a körömmánia, meg sminkmánia, meg a sok ilyen jelegű baromság sem szimpatikus nekem a nőkben. Persze ez nem mindenkire jellemző. Csak a 90%ra :)


26/N

2013. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!