Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kreol barna bőr, fekete szem,...

Kreol barna bőr, fekete szem, sötétbarna fenékig érő hullámos haj,50kg 170cm Ez nálatok mennyire jön be? 17/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 16:56
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Szerintem az orrom miatt hasonlítok egy kicsit rá.:) Köszönöm szépen.
2013. jún. 19. 15:24
 22/41 Gangyi válasza:

Szia!

Nincs az orroddal semmi baj, szépek a szemeid, te is szép vagy, a kép alapján kizárt, hogy ne keltenéd fel a fiúk érdeklődését ott, ahol megjelensz. :)

A fenékig érő haj vagány! :D

Kicsit tényleg kevésnek tűnik az az 50kg a magasságodhoz, de a lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben...

Nekem személy szerint nagyon vonzóak a hóka bőrű lányok, különösen, ha ez barna hajjal párosul, sokkal inkább, mint az olyan csajok, akik nagyon barnák már. Persze, ha te úgy szereted, egy kis szín sose baj, csak ne vidd túlzásba szerintem. :)

Minden jót neked! 18/F

2013. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. :))
2013. jún. 20. 19:39
 24/41 Gangyi válasza:

Látod, itt is felajánlkoztak már páran neked! :D

(22-es kommentelő vagyok)

2013. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Eddig még csak pozitív visszajelzést kaptam, ez meglepő. :) Nem hittem volna.:D

17 évesen még nem nagyon szeretnék kapcsolatot, nem ez az első az életemben még ez ráér.

2013. jún. 20. 19:49
 26/41 Gangyi válasza:

Én nem találom meglepőnek. Szerintem vagy kicsi az önbizalmad, vagy nagyon szerény vagy... :D Egyébként a hétköznapi tapasztalatok miatt találod meglepőnek a dolgot? :O

Szerintem rendben van, hogy nem akarsz most kapcsolatot, fölösleges kapkodni. Amit én leszűrtem, hogy nem csak szép vagy és szerény, de okos is, és ez mindenképpen becsülendő érték manapság. :)

És tényleg nagyon szépek a szemeid! :P :)

2013. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Sosem voltam megelégedve magammal, nem vagyok annyira elszállva magamtól. Köszönöm szépen örülök, hogy tetszenek a szemeim.:)
2013. jún. 20. 20:27
 28/41 anonim válasza:

Ahogy végigólvastam a beszélgetést egyetlen dologra figyeltem csupánn fel: arra, hogy nem akarsz most kapcsolatot.

Kicsit talán saját magamra emlékeztetsz, igaz te lány vagy...

(szóval szinte már ismerlek is :p, megjegyzésképpen: nekem kifejezetten tetszenek az erõs jellemek, de meggyõzõdésem, hogy nem csak én vagyok így ezzel)


Hogy a kérdésre is feleljek: nagyon fontos, hogy használni is tudd a tested!

(és ezt nem valamiféle perverzkedésként mondom)

Ha megfigyelted : vannak olyan csajok/ lányok, akik kicsit sem annyira szépek mint példáúl te, de mégis közkedveltek, kedvelt alakok, mindenkinek bejönnek.


Amugy a legfontosabbat a jövõre nézve már elmondták elõttem, de ha megengeded: csak érezd jól magad és meglásd más is jól fogja magát érezni a társaságodban.


..A legjobbakat.. #

u.i.: az 50 kg nem hiba.

2013. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden válasznak nagyon örülök de valahogy ez esett a legjobban, talán mert ahogy írtad, hasonlítunk egymásra. :*
2013. jún. 21. 10:34
 30/41 anonim ***** válasza:
Fájdalom, nekem a nő 150 centinél kezdődik, és 160-nál végződik. De még ha 160 lennél is, az 50kg-ot akkor is kevesellném. Szerencsére nem az én véleményem a mérvadó, és szerencsére az ízlések is különbözők.
2013. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!