Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Eddig mindig rövid hajam volt, de most szeretném kipróbálni, hogyan is nézek ki hosszúval. A problémám, hogy egy idő után el fog kezdeni a szemembe lógni, azt meg nem akarom, nem vagyok emo-s. Szóval nézegettem, hogy vannak hajráfok meg ilyenek, de ezek nagyon lányosak és így nem jók. Az egyetlen ami jó lenne, az olyan hajpántszerű, ami a focistákon szokott lenni, pl Torres gyakran viseli ha hosszú a haja, de ilyet még nem láttam sehol. Nem tudjátok hol lehet olyat kapni? Esetleg egyéb megoldás? 19/f

2013. jún. 18. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
sportszerboltban lehet olyan focistásat kapni, meg olyat mint amit a teniszezők viselnek
2013. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Röltex-ben veszel 60-70 cm gumírozott szalagot, leméred a fejeden, két végét összevarrod, kész a hajpántod.
2013. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hajpánt se rossz ötlet, de én a helyedben egyszerűen csak hátrafésülném, és nagyon kevés lakkal vagy hajhabbal gondoskodnék róla, hogy ne essen előre. (Ne hajzselével, az piszok ostobán és olcsón néz ki, mikor egy zselégóc a srác egész haja, de hajhabbal lehet finoman ügyeskedni, meg lakkal, ha száradás után sűrű fogú fésűvel eligazgatod.)

Azért vigyázz, bukósisakot nem csinálj magadnak a hajadból. Ha egy-két tincs hullik csak előre véletlenül, az nem emós, hanem szexi - ha jól is áll... :)

Bár persze az arcformádtól és a hajadtól is függ (esése, vastagsága, göndör-hullámos-egyenes), hogy hogy jössz ki belőle. :D

2013. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! :)

azt még nem tudom hogyan fog kinézni, de azért nem akarok kemikáliákat használni, mert eléggé zsírosodik, és ezektől csak még erősebb lenne a zsírosodás :/

de a fésülés is jól hangzik :))

2013. jún. 18. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha zsírosodik a hajad, akkor utálni fogod a hosszút, mert azon sokkal hamarabb meglátszik, mint a röviden.

(DE csini lesz, mikor már magától beáll a zsírtól. :P)

2013. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alaque ***** válasza:
Ugyan már, miért lenne lányos a hajráf? A hosszú hajért meg kell küzdeni. Minden hosszú hajú ember átesik azon a pár hónapos perióduson, amikor úgy néz ki, mint Pumukli.
2013. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát most próbálgatom a samponokat, melyikkel bírja a legtovább, jelenleg 3 napot bír, a negyedikben már viszket, de ez még úgy gondolom, tűrhető :) meg bízok benne hogy lassan felnövök már és helyreáll a hormontermelés. itthon van hajráfom, csak utcára nem akarnék kimenni vele :D
2013. jún. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!