Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanáb miért olyan nagy...

Mostanáb miért olyan nagy divat a Jack Daniels (lent)?

Figyelt kérdés
Mostanába főleg a csajoknál egyre többször azt látom pólóiokon facebook fotóikon a Jack Daniels márkajelet.Pedig az egy átlagos de híres whysky.Legtöbb lány életébe nem ivott Jack Danielst...Nem értem :D

2013. jún. 24. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

nekem is van ilyen pólóm. Nekem a kedvenc alkoholom a Jack Daniel's whisky, csak azt iszom.Örültem is h találtam ilyen pólót,mert neten is néztem már, csak ott drágább volt.


26/N

2013. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De miért pont a Jack Daniels lett számodra kedvenc whisky?Csak mert ez a divat?
2013. jún. 25. 18:47
 3/11 unbelieveable ***** válasza:
100%
mert a kínai üzletekben árulnak ilyen pólót és gondolom ott többen vásárolnak, és olcsóbb is és azt látják egymáson, hogy az milyen "menő"...
2013. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A Hello Kitty is divat.


Már nem azért, belemehetnénk ebbe a témába és jöhetne a rock háttere: Nikki Sixx, Slash, David Lee Roth, Keith Richards, stb., akik élő koncert alatt Jack Daniel's ittak, de a legegyszerűbb, ha csak simán körülnézünk az utcán, plázában, iskolában, parkban, akárhol, és rájövünk arra, hogy manapság miről szól a divat és miért.

2013. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Jack jó, akár divat, akár nem.
2013. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És nem átlagos, hanem minőségi whisky.
2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden ami drága/méregdrága/luxuscikk az nagy divat :D

ez már csak így működik, figyeld meg :)

2013. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sativus ***** válasza:
A sok hipster páwa p/csa miatt aki megiszik 4 pohárral azt már azt se tudja hol van.. a jack daniels teljesen átlagos whiskey van nála jobb is...
2013. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy szar kukoricából készült Tennessee (bourbon) whiskey, nyomába sem ér még egy középkategóriás skót whisky-nek sem, nemhogy mondjuk egy ír whiskey-nek.
2013. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Nekem tökéletes a Jack Daniels.

Nem túl drága, és az árához képest nagyon jó.


Ha szakértőzni akartok, igyatok Blue Label whiskey-ket.

2013. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!