Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a videó? Mert én komolyan gondolom az éneklést de anyukám szerinte középszerű vagyok. Szerintetek? őszintén?


2013. jún. 24. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Namost a youtube-on már egy halom embernek tetszik. Itt is szeretnél rajongókat gyűjteni? :) Szerintem nagyon ari a hangod és egyébként jó is. Ez az én véleményem.
2013. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a rajongógyűjtés az elsődleges célom, bár ez sem elhanyagolható, csupán édesanyámmal vitatkoztunk arról, hogy abbahagyjam e az éneklést, mert úgy sincs esélyem befutni.
2013. jún. 24. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó!Amikor elkezdtem hallgatni,akkor ilyen zenés mesékre gondolok,mint a Mulan,Mackótestvér..stb.Próbálkozz meg ilyenekkel is,ez csak egy jó tanács,ki lehet próbálni,de nem muszáj!:D


Remélem sokra viszed az életben.


Sok sikert!!

2013. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kellemes hallgatni a hangodat, jól énekelsz szerintem. Bár nem tudom, hogy mennyi esélyed van befutni.
2013. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a hangod. De szerintem nem kell befutni, ne akarj te is ilyen tucat "sztár" lenni, mint ezek a Megasztárosok meg X-faktorosok meg stb.

Attól hogy nem futsz be, még nem kell abbahagynod az éneklést.

2013. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a rajzfilmslágerek jutottak eszembe a hangodról :) Meg a musicalek... ez a terület nem érdekel?
2013. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szép hangod van,csak ne játszd túl magad,természetesebben énekelj,a magasoknál lehet hallani hogy kicsit erőltetett néha, de egyébként tetszik. ;) X-faktorba pedig az jut tovább akinek nagyobb a rajongótábora,és nem az aki tehetséges...
2013. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Kellemes a hangod, jó hallgatni,

DE nem tűnik túl képzettnek.

A magas hangok nehezen mennek, kicsit erőtlen és levegős.


De szerintem ne add fel, sokkal gyengébbek is vannak a pályán,

viszont a képzést ne hanyagold el!

Kell egy jó tanár és sok gyakorlás.

2013. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
gyönyörű hang, gyönyörű lány ! Sok sikert az életben :-))))))))
2013. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szakmai szemmel válaszolva, teljesen tiszta és jó hangod van, talán egy 1-2 éves klasszikus képzés még mellé (hacsak nem jársz) ésez teljesen jó.olyan mintha a rádióban hallanám
2013. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!