Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tetszenek az idösebb pasik?

Miért tetszenek az idösebb pasik?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lett velem!Ez normàlis?21L
2013. jún. 27. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. 38/F
2013. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hàt nagyon nem èrtem mitöl vàltozott meg igy az "izlèsem" :-( Eddig minden okès volt a korombeli fiukkal de màr nem èrdekelnek :-/
2013. jún. 27. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerű.. mert gyerekes vagy, a legtöbb csaj azthiszi hogy nekik az idősebb pasi jól áll, mert ők már érettebbek és egy jobb , erősebb kapcsolatot akarnak.. nos, ez baromság, azok a "nők" akik így gondolják, ők azok akik egyáltalán nem érettek.. bár sok hülye 21 éves srác is van, de a 21 körüli nők nagyon nagynak hiszik magukat
2013. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3as!


Úgy látszik te érzed nagyon érettnek magadat! Elég baromságokat írsz...


Én 22 vagyok és nekem is mindig az idősebb pasik tetszettek. Valamint a korosztályommal semmilyen szinten nem találom meg a közös hangot, a suliban is a tanáraimmal töltöttem az időm nagy részét. Most is boldog párkapcsolatban élek egy idősebb férfival és nem gondolom magamat kislánynak, vagy éretlennek.

2013. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen előtörő apakomplexus valószínűeg.

szerintem próbálkozz idősebb pasikkal, lehet hogy csak valami újra vágysz, és 1-2-3 idősebb pasi után majd a fiatalabbak jönnek be:) ne parázz be midnenesetre:)

2013. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! :-)
2013. jún. 27. 20:54
 7/8 viktorvarga ***** válasza:
ésaki pl egy négerrel van eggyütt?:) na az tényleg gáz.35f vagyok életembe nemvolt 23 nál idősebb csajom.nem is lessz:)komplexus meg gyerekesség?hadjukmár.persze ha 40 éves nő lennék nekem se tetszene h a volt férjemnek 20 éves csajavan.:)
2013. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán mert az idősebb pasinak már van pénze.
2013. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!