Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookon mért akar mindenki...

Patrik815 kérdése:

Facebookon mért akar mindenki többnek látszani, mint ami?

Figyelt kérdés
Ennyire befolyásolható lenne az emberek 95%-a? Hogy mindenki kiteszi ezt a sok hülyeséget meg mit tom én, Holott mind a 1500 ismerőse tudja róla, hogy egy szánalmas senki.

2013. jún. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert akik a való életben senkik, azoknak kell egy hely, ahol elhihetik magukról, hogy ők valakik.
2013. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hiszen ha bejelöl minden ismerőst és őt is megtalálja mindenki, akkor úgyis lebukik és még hiteltelenné is válik. Egyik barátnőm is azt írta az iskolai végzettségéhez, hogy Főiskola, holott tudom, és mások is tudják, hogy érettségije van, nem tudom ennek mi értelme.
2013. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így van, többnek akarnak látszani, mint a valóság. Nekem barátnőm volt olyan, akinek az számított kb hogy legyen kint hogy kapcsolatban, legyen kint közös fotó, közös háttérkép, anyuci is lájkoljon be mindent, és egyenként végigkérdezte ki az aki lájkolta a képünket.


Igazából ezek után bárki kérdi, azt mondom hogy facebookom bocsi de nincs.

2013. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert ez egy ilyen világ.

banatosblog.blog.hu tessék, itt az én véleményem.

2013. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A facebookkal egy a baj.A világ ekörül forog.Már mindennek van facebookja is,csak a kutyám szarának nincs.Már barátnőm 9 éves öccse akar facebookot.Rohadjon már el,legyen már életetek.Én nem vagyok fent ezen a szaron és jobban el tudom magam foglalni,mint bárki,aki állandóan ezt a fost böngészi.Szánalom,amit egy ilyen nem létező semmi az emberekkel tesz.100-ból 99 ember a rabja és meghülyülnek tőle.
2013. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy meghülyíti az embereket az biztos, én is csak azért vagyok fenn rajta, mert különben hülyének néznek, a való életben meg már szinte senki nem érzi jól magát, pont ezért a maradék ember is rákényszerül
2013. jún. 30. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyakorikérdéseken sem egészséges mindent elolvasni...

Ennyi erővel azokat is lenézheti bárki, mint ahogy itt teszik sokan azokkal, akik facebook-oznak.

Mind a kettőt a helyén kell kezelni és akkor hasznos.

2013. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én büszke vagyok arra, hogy nincs nekem, pedig a 14-15 éves korombelieknek majdnem mindenkinek van.

Sajnos könnyen függővé lehet válni. Nem tudom, hogy vagy vele, de az én kiskoromban nagyon sok netes nevelde volt. Tudod, amikor virtuális kutyákat, cicákat, tündéreket stb... lehetett nevelni meg foglalkozni velük, mint most a Pou. Én akkor szinte mindegyikre regisztráltam (9-10 éves lehettem) és naponta 4-szer-5-ször ellenőriztem. Így utólag visszagondolva jöttem rá, hogy hajlamos vagyok ,,függővé" válni.

Ezért nem is csináltam fb-t, amikor menő lett. Persze hasznos valamilyen szinten, de majdnem mindenkit beszippant. Számomra a mai fb generáció irritáló és visszataszító. Lehet lepontozni, de inkább haljak meg egyedül, mint egy ,,páwa" fiúval a legújabb Jack Daniels-es pólómban. Mert YOLO meg Swag.

2013. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!