Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezt veszem észre mindig:

Ha mondjuk valaki nem bír valakit,és nekem állandóan szidja.De utánna ugyanúgy jópofi van,puszipajtik,ölelgetik egymást és így tovább..És a környezetemben mindenki ilyen. 1.kérdésem az lenne,hogy akkor van rá esély,hogy velem is ezt csinálják?

Én ennek a teljes ellentétje vagyok.Ha én valakit nem bírok akkor nem csinálom ezeket amiket az előbb leírtam.Azért nem bunkózok velük(néha elő fordul,de csak akkor ha ő is bunkózik.én meg nem hagyom magam!.)meg attól még beszélek velük ha muszály..Ja és általában amit gondolok mindig mondom.Példa erre: a barátnőimmel mentünk volna valahova és az egyik lány elég "nem nekivalóan" öltözött fel.Megkérdezte,hogy ez túl durva ruha?Én mondtam neki,hogy igen,míg a barátnőim"neem,jó ez."Amint kiment a lány,a barátnőim elkezdték mondani,hogy "úristen,durvább cuccot nem tudott volna?!"például...és elméletileg mi vagyunk a legjobb barátnők! Ez milyen már?

Lehet azért nem bírnak annyira mert őszinte vagyok és nem jópofizok más képébe meg ölelgetem pedig nagyon nem bírom. De úgy érzem így sokkal egyenesebb vagyok.

De mindenki ilyen! És ez annyira zavar.

Szerintetek? Ti milyenek vagytok? Én is olyan legyek,vagy maradjak ilyen?

Bocs ha rossz kategória.


2013. jún. 29. 09:43
 1/6 anonim válasza:

Nálunk is ez van, hogy mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött de a szemébe nem merik megmondani.

Sajnos ez így van.

Szerintem maradj olyan amilyen vagy és ne akarj megváltozni :)

2013. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik kétszínűségnek!Az meg buta kérdés,hogy ,,én is ilyen legyek?''
2013. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval egyáltalán ne követsd a példájukat!
2013. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.én is így gondolom csak azért kíváncsi voltam a válaszokra,hátha mégis velem lenne a gond. :)
2013. jún. 29. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem veled,de ilyenekkel ne barátkozz!Azoknak 1igaz barátjuk sincs!
2013. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de ha velük ne akkor kikkel?? Mert itt mindenki olyan..

Igaz,szeptembertől sulit váltok,ott talán lesznek rendesebbek..

2013. jún. 29. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!