Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki tudna segíteni nekem...

Ki tudna segíteni nekem abban, hogy ne csak akkor tudjam magam elegnedni és jól érezni magam és máshogy viselekdni amikor alkoholt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Már több emberrel is beszéltem, hogy amikor valamennyi alkohol után mennyire teljesen más vagyok és hogy ők ezt látják benne, hogy én tudok olyan is lenni mint akkor. Sokan mondták, hogy az az énem sokkal szerethetőbb és ezt én is tudom. De egyszerűen valahogy felkelek másnap és nem megy. Nem tudok emberek szemébe nézni, nem értem, hogy miért. Mondhatni úgyis, hogy szinte félek beszélni úgy msokkal hogy rájuk nézek és félek dolgokat is kimondani amiket egyébként érzek.

2013. jún. 29. 13:30
 1/1 anonim válasza:
Először Én is így voltam vele. De jobban meg ismertem a barátaimat, jobb volt a hangulat kevesebb piával is. Tegnap nem is ittam semmit mégis nagyon jó volt.:) 19/F
2013. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!