Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha mindketten...

Mit tegyek ha mindketten ugyanolyan antiszociálisak vagyunk? Hogyan kerüljek így közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok megismertem egy 40 körüli nőt, aki ugyanolyan antiszociális mint én, kerüli a többi embert, mindig egyedül van stb... Egyszerűen leírhatatlan amit most érzek, ennyire hozzám hasonló emberrel még nem találkoztam, nagyon sok dologban hasonít rám. Mindennap mániákusan várom hogy összefussunk, lesem az ablakból, várom hogy meglássam, de persze beszédbe elegyedni nem merek vele, csak köszönünk egymásnak. De ha találkozunk máris sokkal jobb kedvem lesz, elkezdtem érezni iránta valamiféle megmagyarázhatatlan vonzalmat, ami teljesen a hatalmába kerített, és már nem is tudok másra gondolni csak rá.

Nem értem mi ez az egész, de annyira szeretném közelebbről megismerni stb... nem tudom hogy mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok.


2013. júl. 2. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
puni nyaló
2013. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hasonlítotok, ha nem is ismered?
2013. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy nem ismerem, de amióta érdeklődöm iránta azóta állandóan őt figyelem, és jópár közös tulajdonságra felfigyeltem már.

És van vele kapcsolatban egy olyan fura érzésem is, mintha már nagyon régóta ismerném...

2013. júl. 2. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de te a lányokat szereted vagy a fiúkat amúgy?
2013. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem totál mindegy, hogy a lányokat vagy a fiúkat szereti amúgy? Itt a korkülönbség a rengeteg, a lánya lehetnél...
2013. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, de nem tudom eldönteni, hogy leszbikus vagy sem. Így pedig elképzelésem sincs mit tegyen, ha vonzódik egy ennyivel idősebb nőhöz. Anyát keres vagy szeretőt, honnan tudjam..
2013. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szexuálpszichológia kérem. Nem kell ezen csodálkozni, csak szegény kiscsajnak fogalma sincs hányan vesznének meg érte, és hányan döntenék hanyatt.
2013. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fannyika98 válasza:

Traktortorral próbáltad?? Garantált siker!!!! TROLOLO

Amúgy fujj TROLOLO

2013. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!