Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Nikolett névről?

Mit gondoltok a Nikolett névről?

Figyelt kérdés

A nevem Nikolett és 14 éves vagyok.

Most megyek középiskolába és kíváncsi vagyok arra, hogy név alapján mit gondolnak rólam.

Milyen tulajdonságaim lehetnek? Milyen ember vagyok? Barátkoznátok velem? Szerintetek mi lehet az erényem? Miben lehetek kicsit rosszabb? Milyen színű lehet a hajam,szemem?

172 cm és 63 kg vagyok.


Tetszik - Miért?

Nem tetszik - Miért?

Milyen tapasztalataitok voltak eddig a Nikikkel?


Kort és nemet is írjatok!

Köszönöm.



2013. júl. 2. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Aki névről ítél az egy vad barom. Aki azt hiszi,hogy névről ítélik meg az szintúgy. Számomra elég csumpi. Minden negyedik cigányjányt így hívnak.

Aki fehér volt ismerős és Niki az mind önelégült majom volt.

2013. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudod, az is egy vadbarom aki így válaszol. :)

Egyébként nem vagyok kisebbségi.

2013. júl. 2. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Nekem nagyon sok Niki ismerősöm van, kivétel nélkül mindegyik elég butácska, sőt... Sosem barátkoztam velük igazán, családomban is volt... inkább nem is írok többet róluk.

Ne foglalkozz ilyen dolgokkal :) az emberek nem név alapján ítélnek, te attól még lehetsz ilyen is és olyan is. Nem törvényszerű, hogy mondjuk minden Niki buta, vagy minden Niki okos, ilyen olyan... érted :D


22/l

2013. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ.

Sok Nikit ismerek. Tanulást nézve többségük 3-as tanuló. Én kivétel vagyok, mert kitűnő vagyok/voltam. Ez még általános iskolában nem jelent sokat. Tudom, hogy legtöbben nem név alapján ítélkeznek, de azért nektek is egy adott névről eszetekbe jut valaki. Ilyenkor már egyből rossz benyomást tesz rád az illető, akár akaratlanul is.

Én illedelmesnek, tisztelettudónak mondom magam. Mindez csak addig van így amíg megérdemli vagy kötelességből. Rossz hírű emberekkel is kedves vagyok, addig amíg Ők nem bántanak meg engem. Ezenkívül elhivatott és kötelességtudó is vagyok. Tudom, hogy ezeket 14 évesen még korai kijelenteni. :) Várom a további válaszokat.

2013. júl. 2. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy tök uncsi, átlagos név. Nem gondolnék semmit név alapján. Semmit sem jelent.
2013. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem az osztáylomban két Niki is van, de eléggé különböznek. Az egyetlen közös tulajdonságuk a bunkózás, és, hogy kibeszélik a barátaikat, amint összevesznek. Az egyikkel elég jóban vagyok és ő okos, komoly, de nem érett még( 14 éves lesz jövőhéten). Az egyik pasifaló a másik pedig az ellentéte.

Én barátkoznék veled, mert nem a súly, a magasság, vagy a neved számít, hanem, az, hogy milyen vagy, hiszen minden ember más. Sok sikert a középiskolához.:) 14/L

2013. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Abban az évfolyamban, amibe én is beletartoztam 3 Niki volt. Az egyik egy alacsony, iszonyat ronda "lány" volt. Ez még nem is lett volna gáz, ha nem mindig mást okolt volna mindenért, és legalább annyit megtett volna magáért, hogy normálisan felöltözik, és rendszeresen tisztálkodik. Folyton nyavalygott. Ha lányokkal beszélgetett, akkor 5 perc után kinevezte az illetőt kerítőnek, ha fiúval, akkor beléesett.


A "2. Niki" egy nagyon szép lány volt. Viszont öntelt volt, sznob, és butácska. Tele volt a családja pénzel, és ha nem is hangoztatta, lenézte azokat, akiknek rosszabb volt az anyagi helyzete. Igazi apuci kicsi lánya típus volt, sose ment sehová, csak a suliban élt szociális életet.


A 3. leányzó egy félig cigány lány volt, szintén gyönyörű. Viszonylag okos, és kedves. Bár, ha a barátnői közelében volt, nagyon megváltozott. Flegma, és bunkó volt ilyenkor a viselkedése. Ő nem az a sztereótípikus cigány lány volt. Nagyon jól öltözködött, és volt stílusa, még olvasni is szeretett. Szeretett bulizni, rengeteget tudott inni, és mindig a figyelem középpontja volt. Nagyon szerethető jelenség volt, bírtam.


A Niki névről mindig az utolsó jut eszembe. Életre való, vidám, aranyos lány, aki mindenkivel megtalálja közös hangot.

2013. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én beleestem egy Nikibe, olyan aranyos lány! hiányzik :/
2013. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 Nikit ismertem:

1. nagyon buta, kicsit talán szellemileg is visszamaradott

2. szorgalmas, jó tanuló, de látszott rajta, hogy faluró gyütt, csóró, olyan akinek molyszaga van.

2013. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hm nekem a volt sogornőmet hívják Nikinek és egy utolsó cigány prosti... bepofátlankodott a családunkba nagy nehezen elfogadtuk gondoltuk nem vesszük egy kalap alá...6évig élt velünk felcsináltatta magát megszülte a gyereket majd mikor a tesomnak anyagi gondjai támadtak fogta magát és lelépet... azért el vitt több millió forintot és a megmaradt értékeket kisemmizte a családot elherdálta a pénzt és jelenleg prostituáltként dolgozik, egy luxus bárban mi meg megérünk ki jönni a göndörből amibe jelenleg vagyunk a naivságunk miatt... hát nekem ennyi a tapasztalatom a Nikikről bár nem ítélek meg senkit a nevük alapján de ez most ki jött belőlem bocs:$:(
2013. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!