Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért %-ok alapján pontoznak...

Miért %-ok alapján pontoznak az emberek?

Figyelt kérdés
Itt gyakorikérdésen. Csomó helyen az adott kérdés hasznosságának százaléka, ahhoz áll közel amilyen a felhasználó aránya, még akkor is, ha a kérdésre korrektül felelt, és 2 sorral később meg felpontozzák azt, aki csak kigúnyolta....

2013. júl. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan! Az lenne a logikus, ha pálcikákkal pontoznának!
2013. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én rég nem nézem a százalékokat, mert minden kérdésre írt válasszal valaki egyetért, valaki nem,

Attól, hogy valaki 100%-os válaszokat ír itt, a való életben még lehet egy tudatlan valaki.

Az emberek sajátossága, hogy mindig versenyezni akar, jobb lenni a másiknál, ezért pontoznak mindent fölöslegesen.

2013. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden szimpátia alapján megy...Tegyük fel adott egy kérdés, amire én megadom a helyes (a kérdező számára kiábrándító) választ. A kérdező ugye más választ szeretett volna látni, ezért lepontoz. Meg az összes többi patkány is lepontoz. Most ez az én válaszom hasznosságáról hiteles képet ad? Dehogy ad...
2013. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen az oldalon már teljesen felesleges a pontozás... Sokszor láttam már, hogy valaki 80% fölötti volt még is a kérdésnél látszott, hogy olyan hülye mint a segg...
2013. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!