Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biológia szempontból mit kell...

Biológia szempontból mit kell figyelembe venni párvállasztáskor?

Figyelt kérdés
például én ismerek egy lányt és csak akkor vehetem feleségül ha egy bizonyos tulajdonságunk egyezik, de milyen tulajdonság. Többször is hallottam ezt a tényezőt, hogy figyelembe kell venni.

2013. júl. 4. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Elsősorban azt, ho sok pénze legyen.
2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Biológia szempontból " ?

Hát, hogy ember legyen - így lesz a két félből egy emberpár. Tudod: yin(női princípium, fekete, éjszaka) és yang(férfi princípium, fehér, nappal)

Együtt egy tökéletes kör. Egy teljes nap. És az éjszakából születik a nappal.

[link]

2013. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképzelni nem tudom milyen tényezőről hallhattál. Nincs olyan biológiai szempont, ami alapján előre lehetne szűrni a párunkat, hogy illik-e hozzánk.
2013. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézzük, bizonyos tulajdonságok egyeznek... mondjuk tartozzatok egy fajba! Egyelőre még sajnos sem lóval, sem orángutánnal nem lehet házasodni, így kizárólag csak Homo Sapiens egyént válassz!

Aztán az sem hátrány, ha neki XX-es nemi kromoszómái vannak. Ha netán neki is XY, abból cifra dolgok alakulhatnak!

Továbbá egy fontos tényező: csak akkor veheted feleségül, ha nincs még férje! Ez nagyon fontos, enélkül a tényező nélkül sem veheted feleségül!

De arra is ügyelj, hogy nagykorú legyen! Hiába szemelted ki a 12 éves szomszéd Julcsát, őt bizony nem veheted feleségül!

Továbbá nem házasodhatsz olyannal, akinek valamelyik szülőjének 100%-ban megegyezik a génkészlete a te szülőddel!

További fontos dolog, hogy mutasson életjelenséget! Enélkül sem veheted feleségül!


Most ennyi jutott eszembe, de biztos van még több tényező is.

2013. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagylzs ***** válasza:

Mutasson életjelenséget. Ez jó! :-)


A génkészletes megfogalmazás is nagyon precíz. Tehát pl. nem csak azt zárja ki, hogy közös az anyátok, hanem azt is hogy az ő anyja a te anyád egymás klónjai. :-)

2013. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nat.geon láttam erről egy dokumentum filmet. A szerint: először a szemünknek hiszünk. Utána az orrunknak. És csak ezek után jön a tapogatás és a másik ember lényét megismerni. Semmilyen közös tulajdonságról nem tudok. És akkor mi van avval a mondással, hogy az ellentétek vonzák egymást.
2013. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!