Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szégyellni való a...

Fastresponse kérdése:

Szerintetek szégyellni való a Heterókromia szerezek be egy kontaklencsét?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom,hogy ami szint adja meg a szemnek az nekem keveredik és hol barna hol zöld és nagyon rossz mikor valaki a szemembe néz ,mert olyan mintha mutáns lennék. A kétt szemem egyforma csak maga a szem színem kevert. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. júl. 6. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenkié kevert.

Szóvá szokták tenni? Vagy mi zavar téged pontosabban?

2013. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugtasson meg, hogy én is az vagyok. nekem az egyik szemem kékeszöld, a másik meg zöld. eléggé látni a különbséget, ha valaki egyensen a szemembe néz. van amikor a kékebb szemem rikító kék, a másik meg átmegy kékeszöldbe :) különleges, légy rá büszke, az én barátomnak pont hogy ez nagyon bejön :)
2013. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nagyon menő.

Ne törődj vele. Én is megnézném, de nem azért, mert mutánsnak véllek, hanem mert különleges a szemed :)

2013. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem teszik szóvá csak bámulják amíg oda nem nézek akkor el veszik a fejük. Hát így könnyebb majd meg próbálom ezt szajkózni magamnak,hogy azért nézik,mert tetszik nekik nem azért,hogy undorodjanak. A barátnőmnek is bejön. Csak hát az ember fél/undorodik attól amit nem ismer. Köszönöm a válaszokat. :)
2013. júl. 6. 02:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg miből gondolod, hogy azt nézik? Talán szeplős a homlokod, és azt nézik.:)
2013. júl. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen valószínű. :DD.
2013. júl. 6. 02:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ezt nézik, ugyanis ez a gyakoribb, nem az egyszínű szem. A szemszín változik a fényviszonyok miatt is, ritka hogy egyszínű teljesen a szeme valakinek.

A kontaktlencse meg természetellenes színt és mintázatot ad a szemnek, na azt biztos mindenki bámulná, hiába lenne egyszínű.

2013. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem marha jól néz ki. Egyedi. Légy már rá büszke!
2013. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát,ha ennyien mondjátok akkor tényleg büszkének kéne lennem rá. Az is leszek :) Mostantól bámulhatják. Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2013. júl. 6. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint NAGYON tetszik.Örülnék ha nekem is olyan lenne.
2013. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!