Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy 'Barátok...

Létezik olyan, hogy 'Barátok közt'-függőség?!

Figyelt kérdés
Egyik barátom (vagyis inkább csak régebbi barátom) szinte csak a Barátok köztről tud beszélni, úgy lassan 1 éve, mióta végeztünk a gimiben. Naponta 3x posztol a Facebookon a BK-val kapcsolatban (most a nyári szünet miatt a legtöbbször vmi szenvedő szöveget, hogy ő nem tud mit csinálni augusztus utolsó hetéig), minden BK-portálon fenn van és más emberekkel veszekszik a cselekményekkel kapcsolatosan, felhalmozott minden BK-s cuccot (rendelhető kiskanalak, Pénz&Sárm-pólók stb.) és "üldözi" a szereplőket, hogy csinálhasson Velük közös képet. Még talán nem is ez a probléma, hanem h ezen kívül semmi mást nem hajlandó csinálni, régen azért eljárt bulizni meg egyéb társas eseményekre, de 1 éve: csak a Barátok közt. Ez normális?

2013. júl. 11. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kamu kérdés... de ha nem, hát elmebajos a gyerek :D
2013. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, van vagy 5000 része, szóval biztos.
2013. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jézusom,én is szeretem nézni de azért ennyire pff..

Amúgy hogy hívják lány vagy fiú ??

Szép vagy csúnya ??

2013. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Létezik, viszont ez már szerintem a durvábbik esete...és addig még rendben is lenne, hogy gyűjti a BK-s dolgokat viszont nekem ezen az "üldözi" a szereplőket dolgon megakadt a szemem...remélem ott még nem tart, hogy a színészeket a szerepükkel azonosítja mert azt nem nagyon kedvelik és elég nagy csalódás is érheti akár éppen ezért...szerintem próbáld meg valahogy a tudatára adni, hogy ez csak egy sorozat és nem való élet mert egy idő után ezért sokan kinézheti és azt gondolom ő sem szeretné...és neki is sokkal jobb lenne mert tegyük fel befejeződik a sorozat...ha a nyári szünetet nem bírja mi lesz vele akkor?!

Csak egy-kettő jó tanács

(Régi sorozat függő aki épp leszokóban van a sorozatról)

2013. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik: fiú és jól néz ki :)


Kedves negyedik: azért raktam idézőjelbe, mert ezt az "üldözést" nem durva módon csinálja, csak mindig fokozottan figyeli h hol lehet találkozni a szereplőkkel és akkor elmegy azokra az eseményekre aláírásért és közös képért... de ott még nem tart szerencsére h ne tudja ez csak egy sorozat és kitalált események vannak benne... viszont azt komolyan nem tudom mi lesz vele ha vége lesz, mert most a szünet miatt is eléggé ki van borulva

2013. júl. 13. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Attilának hívják ezt az illetőt ? :D
2013. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

DE!!!


Ismered? xDDDDD

2013. júl. 14. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát így a fészbúkról ismerem :D
2013. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én személyesen is :DDDDD
2013. júl. 17. 09:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Miután Barátok Közt fóbia létezik (pl. nekem is az van), valószínű, hogy függés is előfordul.
2013. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!