Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Metakommunikációs szempontból...

Metakommunikációs szempontból mit jelent az ilyen beállás?

Figyelt kérdés
Előzmények tömören: próbáltam beszélgetést kezdeményezni egy pasival de ő elég hamar kibújt a helyzet alól. Aztán a kollégái elhívtak kávézni, ő nem akart jönni, de pár perc múlva mégis arra jött és beszélt velük pár szót. Közbe úgy állt hogy pontosan velem szembe fordulva, kicsit terpeszben zsebre tett kézzel. Amikor nem beszélt akkor mosolygott, de közbe nem rám nézett. Ez most azt jelenti, hogy sz*rik rám, vagy érdeklem őt csak nem mert velem beszélgetni? (Tudom hülye kérdés, de érdekelne mert nekem tetszik az illető)
2013. júl. 14. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem veled szembe állt, hanem a kollégáitól elfordulva, csak éppen te voltál ott :)


Ennyiből még túlzás dolgokat levonni.


Azért még próbálkozz, de ne nyomulósan. Ha többször is kitér, akkor keress más célpontot.

2013. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zsebre vágott kéz férfinál elsősorban az érzelmek (na meg kapcsolatban a titkok és hazugságok is, ha vannak) leplezésére utalnak, de van olyan is, hogy így kényelmes neki, és szó sincs leplezni akarásról, ill. olyan is van, hogy az álló cerkáját kénytelen leszorítani, hogy ne látsszon, de ez se tart tovább 20 (plusz-minusz kettő) éves kornál tovább többnyire (de előfordulhat bármikor, függően a látványtól és attól, hogy ki nézi hogyan...)
2013. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* "tovább" szó tetszőleges példánya törlendő..
2013. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!